Rezidence Žárovec – zahájení

V Čeladné bude zahájena výstavba rezidence Žárovec.

Stavební skupina BYSTROŇ Group uzavřela na konci června smlouvu s pražskou společností CERE Invest smlouvu o výstavbě nového bytového domu Rezidence Žárovec v beskydské obci Čeladné. Během necelých 12 měsíců vyroste v nejznámější obci Moravskoslezského kraje v srdci Beskyd nová rezidence s 35 bytovými jednotkami. Kromě nových bytů bude v rezidenci k dispozici celkem 25 parkovacích stání ve společné garáži a 11 venkovních stání.

„Původní objekt Žárovce byl na Čeladné postaven ve dvacátých letech minulého století jako bytový dům pro zaměstnance místní textilní továrny. Zhruba před pětatřiceti lety prošel objekt generální opravou a dále sloužil obyvatelům Čeladné k bydlení až do srpna roku 2011, kdy byl zbourán. Nyní na místě původního objektu plánuje investiční společnost CERE Invest vybudovat nový bytový dům a jsme rádi, že pro jeho výstavbu si investoři vybrali naši společnost,“ uvedl výkonný ředitel akciové společnosti BYSTROŇ Group Michal Bystroň.

zarovec celadna

zarovec

zdroj: bystrongroup.cz

Související články


Komentáře

  1. Kamil Staš :

    Čeladná pomalu roste v městečko. Žárovec je již dlouho ohlášen, jsem zvědav zdali se konečně realizije aquaprk u Luk a co bude dalšího. Toto byl známý projekt.

    Thumb up 2 Thumb down 0
  2. SpinJ :

    35 bytových jednotek, 36 stání? No to mi přijde trochu málo, hlavně když vezmu v úvahu, že z čeladné se jezdí pracovat do FM, OVA apod. jsou v podstatě dvě auta na rodinu nutností. A pokud za takové bydlení dám balík, což na čeladné určitě dám, tak mi to přijde jako nedomyšlené. MHD nikdo z rezidentů určitě jezdit nebude.

    Thumb up 6 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.