Komentáře

  • pompo 21.07.2016  ●  10:26

    hurá

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Ross 21.07.2016  ●  22:13

    Přinese stavba opravu ulice „Na Baranovci“?
    Aby tam mohly jezdit trolejbusy.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Ales 22.07.2016  ●  10:18

    Linka Hl. n pres Hladnov a Baranovec na Hranecnik by byla fajn…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Jann 22.07.2016  ●  16:17

    Ales: To by pro místní nedávalo logiku, potřebuji dojet do centra, ne na Hranečník. Správně mi přijde linka Hlavní nádraží – Hladnov – Baranovec – Most M.Sýkora – Hulváky. Tzn. linka 108, které by zůstal stejný počet zastávek i čas jízdy mezi oběma konečnými. Jen by nekroužila kolem Bazalů.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.