Komentáře

 1. mm :

  Na tyhle fotky jsem dlouho čekal, takže asi ještě jedno patro. Ten konec u řeky mají zvláštně zakončený, je to tak zajímavější. Díky za fota.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. X236K :

  Ma ten projekt nejake webovky? Mozna jsem blbej, ale nic jsem nenasel.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. michal :

  Jo, pěkně se ten neutěšený prostor v centru zastavuje. Ještě zastavět ten plácek naproti Dalkie a bude to tam vypadat super.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  michal: k tomu uz byly nejake studie. ale studie jsou studie, ze.. :) http://www.msstavby.cz/dve-ruzne-studie-na-hotel-naproti-mestske-brane-27-02-2010/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. jrz :

  Hynek [msstavby.cz]: A neměla náhodou na tom místě být druhá část Městské brány? Někde jsem četl, nebo slyšel, že by tím došlo k uzavření prostoru a celek by vypadal jako brána. Nebo neví o tom někdo něco?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  jrz: Tuhle myšlenku jsem též kdysi slyšel, ale vzhledem k tomu, že je o byty v současné bráně tak malý zájem, tak na druhé křídlo dveří můžeme zapomenout :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Lukáš :

  Ono kdyby ceny bytů v Bráně odpovídali Ostravské realitě, tak by se po nich jen zaprášilo… Osobně hledám byt v novostavbě, ale v Ostravě mne nic nenadchlo… Vyjma Brány, ale za ty peníze bych radši uvažoval o domě…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  Lukáš: Bytů v novostavbách je X, divím se, že jste si zatím nevybral… a s těmi domy, no, nevím. Já bych tedy dům asi nechtěl. Nejsem kutil, nedokázal bych se o něj starat a platit si řemeslníky by mě vyšlo majlant… takže to asi vidím taky na byt v novostavbě. Ostravská brána je super, mně by se tam moc líbilo, ale ty ceny byly přemrštěné. Čím to, že nemají už ale ty ceny uvedené na stránkách a musí se kontaktovat nějaký makléř přes formulář? A jinak zpět ke Casa sul Fiume – nabídka bytů zatím není vůbec finální, nebo jak je to? Na internetu jsem našel zatím jen obchodní prostory v přízemí k nájmu…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  Lukáš: jake ostravske realite, tobe brana prijde v ramci novostaveb mimo cenovy kontext? v porovnani s karolinou, amebou, max jeste vitezna? s nicim jinym se to srovnavat neda, je to novostavba v samem centru mesta..

  a ke srovnavani bytu s barakama uz jsem se vyjadroval. mi prijde bydleni v byte v centru a v baraku nekde za ostravou neco totalne jineho a mysl cloveka, ktery se tak nebo onak rozhodne, vetsinou neni kompatibilni s tou druhou variantou (zjednodusene, pokud se nechces starat o udrzbu a chces to mit do sve oblibene restaurace/klubu/divadla v dosahu 15minut pesky, nechces barak za ostravou, kde se musis vozit ze stodolni taxikem, pac se tam jinak nedostanes)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Summerboy: ceny mizi casem u vsech tehle novych bytu, podle me v tom stadiu maji urcitou toleranci, kam muzou s cenou jit.. a kdyby vyvesili danou cenu, malo kdo si zavola, ze byt chce, ale tolik neda, co by s tim mohli udelat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.