Rezidence pod Štramberskou Trúbou

Informace a vizualizace k nově budovanému projektu Rezidence pod Štramberskou Trúbou.

Řešené území se nachází severně od centra Štramberku v nové a jen částečně zastavěné lokalitě. V okolí řešeného území se nacházejí zejména rodinné domy. Navrhované objekty jsou dvoupodlažní (3x) a dvoupodlažní s obytným podkrovím (2x) se sedlovými střechami. Rodinné domy jsou seskupené v 2 skupinách. Uskakovaným osazením objektů a objemovým členěním hmoty jednotlivých domů bylo dosaženo optického zmenšení stavby. Rodinné domy jsou přístupné se severu, byty v nadzemních patrech jsou dostupné krytým exteriérovým schodištěm v proluce mezi dvěma objekty. Všechny bytové jednotky mají terasu s výhledem na Štramberskou trúbu. Fasáda jednotlivých domů tvoří modřínový obklad v kombinaci s šedou omítkou a výplněmi otvorů v antracitové barvě (plastové okna a hliníkové dveře), v šedé barvě je navržená i střešní krytina (asfaltový šindel) a všechny klempířské a zámečnické prvky.
Projekt obsahuje 11 bytů. Termín dokončení červenec 2014.

rezidence stramberk

rezidence stramberk

více k projektu: dohnalreal.cz

Související články


1 komentář

  1. Thunderbird :

    Zajímavé, o tom jsem dosud nevěděl. Přitom už to má být v létě hotové :o
    Byty spíše menší, asi spíše manažerské bydlení.

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.