Rezidence Hrabová

V Ostravě-Hrabové se připravuje projekt rodinných dvojdomů s názvem Rezidence Hrabová.

Rezidence HRABOVÁ je novým developerským projektem v obci Hrabová, žádaná lokalita na okraji města Ostravy, který bude obsahovat 8 samostatných rodinných domů. Termín zahájení výstavby je 2 kvartál 2018, předpokládaný termín kolaudace 2 kvartál 2019. Projekt nabízí 8 samostatných rodinných domů 4+kk s oddělenou garáží a parkovacím místem před domem, se zahradou. Všechny domy budou v energetické třídě „A“, budou vybaveny podlahovým vytápěním.

více info: rezidencehrabova.cz

Související články


Komentáře

 1. Marián Kyral :

  Se zahradou? Tam někde je zahrada? Vejde se na ni pár stromů?

  Thumb up 5 Thumb down 0
 2. Davidb :

  Marián Kyral:
  Taky jsem se nad tím pozastavil.
  Ale na té vitualizaci nemusí být celý prostor zahrady vyobrazen.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. j.ree :

  No pozemek o velikosti 325m2, na tom dum s plochou cca 80m2, zbyde cca 245m2. To uz je fakt jen na par stromu. No a cena? 5 micu … Jsem zvedav, jak se to bude prodavat :D

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. Marek :

  Cena nepřekvapuje, je to prostě novostavba RD. Spíše mě na té vizualizaci zaráží ta 4ramenná křižovatka, proč? kam bude ústit ten čtvrtý paprsek?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Rado :

  Já si myslím, že se to nebude prodávat moc dobře. Ta třída A dává tušit, že se možná bude jednat o dřevostavbu, i ten tvar tomu nasvědčuje. Plus k tomu pidipozemek, a když se podívám na to, co je v nejbližším okolí, ten průmyslový areál, tak děkuji, nechci. Pět mega za zcela tuctový a nijak výjimečný dům, to jsou vyhozené peníze.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 6. thvari :

  Rado: já si myslím, že to kupce najde, zas i přes blízkost průmyslového areálu je Hrabová celkově moc pěkná. a když se prodaly i řadovky v Hošťálkovicích pod vysílačem, kde byste si za stejnou cenu pravděpodobně pořídili samostatný RD, nemáte s tím tu starost ohledně stavění domu, shánění pozemku, tahání sítí, vyřizování papírů a hlední projektu, a tak dále…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. j.ree :

  Rado: V standardech pisou, ze skelet bude zdeny, taky vnitrni pricky budou zdene.

  Marek: Kouknete do katastru, za temi pozemky je jeste dalsi pozemky dookola, ke kterym vede ta cesta. Treba do budoucna, pri rozvoji uzemi …

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Petr Novák :

  Doufám,že těm lidem řeknou,kolik vody tam bylo při záplavách a je to nepojistitelné,možno ověřit u pojišťovny Kooperativa.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 9. rasta :

  j.ree: zděný skelet??? asi někdo z oboru…

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.