Rezidence Foerstrova – zahájení stavby

V Ostravě byla zahájena výstavba bytového záměru s názvem "Rezidence Foerstrova".

Fotografie zaslal Petr Komínek. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • Petr 08.11.2025  ●  09:45

    Ou jé! Ostrava má tak málo proluk, že postavíme barák ve vnitrobloku. Geniální, to si zaslouží nějakou cenu za blbost desetiletí. Nevyhlašuje to někdo? Bych poslal přihlášku.

    To se mi líbí 31 To se mi nelíbí 16
  • Crazym 08.11.2025  ●  13:10

    Ale, že to trvalo, cca 14 roků…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 7
  • Crazym 08.11.2025  ●  13:11

    Petr: Ani nemusíš, už jsi vítěz 🤣

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 11
  • Jan Pavel 08.11.2025  ●  20:40

    To je vnitroblok? Aha.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 2
  • Tom 10.11.2025  ●  06:16

    Vnitroblok ano či ne? Podívejte se do starších informací, i sami projektanti popisují, že se jedná o bytový dům ve vnitrobloku.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • JohnnyKrabák 10.11.2025  ●  11:33

    Ještě zbourat ty otřesný garáže a místo nich nějaký dům, klidně s garážema v parteru…

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • jsemzdejší 18.11.2025  ●  17:22

    Tak proto nám tady zlikvidovali trávník, hřiště a vykáceli všechny stromy. Tož to jsem hned klidnější. Přece nám ve dvorku nebudou upravovat parčík pro relaxaci a zeleň pro ochlazení okolí v létě.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 6
  • Crazym 18.11.2025  ●  17:41

    jsemzdejší: Vy jste majitel toho „dvorka“ o velikosti skoro třiceti arů? 😕 Já jen, že tam vidím jako majitele Rezidence Foerstrova s.r.o. a tak jsem trochu zmaten 🤣 https://screenshot.cz/Z1/Z1UQ1/snimek-obrazovky-2025-11-18-172639.png
    Mě by spíše zajímalo jak to vymysleli s napojením dopravní obslužnosti. Já tam vidím jen jeden pozemek patřící městu co by mohl být přístupová komunikace a ten má napojení na hlavní ulici 28. října tudy: https://mapy.com/s/fujudoteba

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 8
  • jsemzdejší 18.11.2025  ●  18:25

    Crazym:
    To jako že lidé bydlící po obvodu toho dvorku nemají nárok na trochu zeleně a hřiště pro děti? No joo ono je lepší koukat do betonu. Byla to malá oáza klidu při bydlení u už tak hodně rušné ulice 28. října. Ale co se divím, tady v Ově se dějí věci téměř vždy proti rozumu. Opravdu je tady málo míst, kde by se to mohlo postavit? Místo toho aby se zrušil dvorek ve vnitrobloku? Tohle zavání penězi a ve výsledku stejně většinu nových bytů budou vlastnit developeři a překupníci. Slovo developer řadím ke sprostým slovům hned vedle slova dotace.
    Tady totiž nikdy nejde o to, aby to bylo funkční a pro lidi. Tož to jsem se ale rozčilil až jsem se rozepsal.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 8
  • AP 27.05.2026  ●  13:02

    viz … rezidencefoerstrova.cz

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.