Komentáře

 1. marian :

  proč si to developer nepsotaví na svojem dvorku?

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. Crazym :

  No, musím uznat, místo si soudruzi vybrali dobré, všude blízko a přitom ne v úplném centru. Jen se mi nezdá těch zastavěných 840 m2 a bez podzemí a stání v něm, jen parkování v přízemí budovy. A samozřejmě považuji za úplnou náhodu, že firmu, sróčko s vkladem 200 litrů https://or.justice.cz/ias/content/download?id=87a1dbae1104447ab87e5ef5f942bd0c založenou účelově na Pražské adrese zřídila nějaká slovenská slečna s plnou mocí pro dva týpky, jednoho z Británie a druhého z Prahy, a firmu v územním řízení v Ostravě zastupuje bratr našeho milovaného exprimátora :-) Chtěl bych znát to pozadí, jsem od přírody zvědavý ale poslední účetní uzávěrka je tam z roku 2009 https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=325829 :D :D

  Thumb up 2 Thumb down 1
 3. LK :

  marian: je to tvůj dvorek – tedy vlastníš danou parcelu? Pokud ne, tak to tvůj dvorek/pozemek/parcela není. V daném případě si majitel na svém pozemku může postavit co chce (s přihlédnutím na to, že musí splnit xy podmínek a omezení).

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.