Komentáře

 1. Danek :

  To je zajimavé,že ať je na radnici kdokoliv, tak vyhrává Vykrut…nazval bych tuto firmu Dvorní ostravskou zahradní firmou.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Alex :

  Danek:
  Soutěž byla vyhlášena uveřejněním 27.8.2014 a město zastupoval tehdejší náměstek Madej. Nicméně kontrakt podepsal již 3.12. Macura – pravděpodobně pod tlakem, že kdyby se soutěžilo znovu, nestihnou se dotace.

  Jediným výběrovým kritériem byla cena. Obchodní podmínky neobsahují žádné omezení, týkající se subdodavatelů, takže to vybraný dodavatel v pohodě může rozhodit mezi malé ryby a náležitě je odřít.

  Smlouva obsahuje ujednání o záruce na 60 měsíců a sankce za neodstranění vad ve stanovené lhůtě. Lhůty jsou rovněž stanoveny, ale u každého ujednání o lhůtě na odstranění vad je douška: pokud se smluvní strany nedohodnou jinak.

  A SFŽP, který to dotuje, tyhle zadávací podmínky slupl jako malinu, protože se honí po statisících a nemá čas si dělat starosti s milióny.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Pavel :

  Jen mne neustále překvapuje, kolik občanů si myslí, ža za 51% ceny dostanou 100% kvalitu a shodu se zadávacím projektem :-D.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. FACEPALM :

  Kéž by tak hladce jako vysazování zeleně fungovala i její údržba

  Thumb up 9 Thumb down 0
 5. smetosone :

  Všechno to jsou zajímavé projekty a určitě jenom prospějí :). Nadále jsem slyšel, že se město Ostrava chystá o celkovou rekonstrukci dalšího zeleného místa, jenž kazí naší metropoli charakter. http://www.imagehosting.cz/?v=ovaqpq.png

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  smetosone: Máš k tomu nějaké bližší informace?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. dolce :

  Vážení, připadá mi to jako pořádný tunel fondů evropské unie. Mělo by se to prošetřit.

  Thumb up 0 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.