Renovace objektů vodárna Nová Ves

V areálu vodárny v Ostravě-Nové Vsi byly renovovaný další objektu. Přesněji jednopodlažní objekt u křižovatky a objekt věžovitého tvaru.

Díky umístění objektu věžovitého objektu za stromy jde špatně vyfotit.
vodarna

vodarna

vodarna

vodarna

vodarna

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  Moc hezké budovy, jen škoda, že hebto na takovém místě, kde jiné stavby nejsou. Podle mě je to úplně ideální místo pro výstavbu kancelářských budov, ideální dopravní spojení, MHD, dálnice, cyklostezky…. Nevíte někdo proč se tam nastaví, byť je i kruhace z dálnice na ceduli průmyslová zóna??? Problém s pozemky? Nebo k kvůli záplavám?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Ross :

  PetrP: spíše kvůli dotacím.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. aggu :

  Tak záplavové území to je, sice nad stoletou vodou, ale maximální povodeň v křižovatce a okolí byla (kdo si pamatuje 1997 tak ví). Podstatnější ale je, že v okolí křižovatky je ochranné pásmo vodního zdroje Nová Ves, Dubí. Přes to nejede vlak. Velké problémy byly už při hloubení pilot pro D1 a Severní spoj, nebo když chtěli stavaři upravovat podloží silnice vápnem.
  Tohle území už skvělou budoucnost naplánovanou má, i bez kanclů – http://www.msstavby.cz/lesopark-benatky-29-11-2013/

  Thumb up 6 Thumb down 0
 4. PetrP :

  Aha, tak v tom případě je to jasné… Ale tedy nevím, proč tam dávali tu ceduli s průmyslovou zónou… Jinak lesopark klidně, hlavně, ať už tam něco je, okolí je škaredé….

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Luděk :

  aggu: Bohužel, zase jenom studie.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 6. M. :

  Vzhledem k tomu provozu na Vodarne je tam celkem kruty smog. Skoda, ze tam neni merici stanice. A k tomu jeste nedaleka chemicka. Pracovat bych tam nechtel a relaxovat uz vubec ne. Mozna az te krizovatce trosku odlehci dostavena prodlouzena Rudna a severni spoj do Poruby, tak bude mit cenu resit, co s tim uezmim udelat. Ale to bude kdovi kdy…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. riltr :

  chtelo by to dát k té budove u cesty nejaké zábradlí s výplní, jinak po prvním desti dostane fasádu staronovou…jinak moc krásné, hlavne ty komíny jsou parádní

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Rýša :

  Nádherné stavby, naši předci se činili. Jak by asi stavba vodárny vypadala, kdyby ji z dotací stavěli dnes?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. PetrP :

  No tak s tím lesoparkem nevím, nevím… http://m.denik.cz/moravskoslezsky_denik/c/oziveni-lesoparku-benatky-zatim-zustava-jen-na-papire-20151015.html

  Thumb up 1 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  PetrP: Již v článcích. které jsme publikovali my bylo uvedeno, že je to na delší běh + využití dotací z operačních programů 2017-2020.
  I když poslední dobou vidím hodně věci černě, co se týče města, tohle bych mezi ně neřadil.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.