Renovace Domu kultury Akord

Po přestavbě interiéru byla dokončena i oprava fasády. Bylo instalováno nové podsvětlené zastřešení vchodu vyměněny vstupní dveře a montují se detaily jako terasa nebo technický vstup.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Tak ještě zbývá na Náměstí SNP poslední zchátralý a neopravený barák- bývalý OD Prior, nebo též OD Globus (bohužel neměl nic společného se stávajícími obchody Globus, to by to tam jistě vypadalo jinak).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  Podsvětlené zastřešení vstupu je úžasné!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Při focení jsem zažil jednu velice zajímavou věc. Konala se tam nějaká akce a chodilo tam spoustu lidí. Na takové akce chodila většinou nějaká „honorace“, ale vypadá to že tohle byla spíš „degenerace“. Ty dveře mají kliku, ale zmáčknout ji napadlo jen asi jednoho z dvaceti. Ostatní chodili od jedněch dveří ke druhým, lomcovali za ty madla a nadávali. Co je to sakra za lidi když neumí ani zmáčknout kliku. Už dlouho jsem neměl takovou chuť stát a nevěřícně zírat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin z Ostravy :

  Jestli to nebude proto, že před rekonstrukcí tam byly dveře prosté klik, které stačilo jen potlačit – síla zvyku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. r.david :

  Ale dlouho jim to vevnitř pěkné nevydrželo – ještě to nemají hotové a už jsem tam viděl ulomený kus stupně vnitřního schodiště (snad to taky není matroš z Číny…) :( Doufám, že to ještě opraví, když to stálo tolik peněz!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  a ta hnusna betonova korytka na predposledni fotce, ta patri sousedovi?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. aggu :

  Nikdy jsem nepřišel kultuře v kulturácích na chuť. Možná někdy v budoucnu v DKMO, jestli se povede rekonstrukce podle těch jakžtakž zajímavých vizualizací, ale Akord mi pořád smrdí normalizační zatuchlinou. Asi to bude i tím programem… Škoda že nebyli trochu odvážnější (za ty šílené peníze…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Jan Vítek :

  no…když už si ten kulturák tak krásně nechali opravit…tak co třeba za práci i zaplatit? :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. skelet :

  Otázkou je, proč do vchodových dveří dali střelkový zámek, místo „klasického“ válečkového :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  skelet: aha, to je to, co tu popisoval acdlcia vyse.. me by taky nenapadlo brat za kliku, kdyz tam je madlo jako krava. nekdo zjevne nepremyslel..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.