Rekonstrukce ulice Mjr. Nováka

I když jsou značky parkoviště ještě přeškrtnuté tak lidi okamžitě po otevření ulice osquatovali parkovací místa. Tudíž by se dalo říct že až na pár drobností je první etapa dokončena.

Související články

Komentáře

  • Ostravan 09.07.2020  ●  21:04

    Chtělo by to taky pokročit s rekonstrukcemi ulic a chodníků i do Zábřehu, a nejen tam.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • balde 09.07.2020  ●  22:47

    Ostravan: hl to che při těch rekonstrukcích zásadně začít přidávat parking, aby auta neparkovala tak, že hasiči a sanitka nikam nedojedou.

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 3
  • koudy 13.07.2020  ●  10:01

    balde: to je vtip ne? On má ještě někdo dojem že problém s parkováním se vyřeší tím že se přidají místa?

    Chtělo by to parkování přestat dotovat a nasolit mu takovou cenu jakou skutečně má, aby v porbuě 50% aut nejelo méně než 3 jízdy za měsíc.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.