Rekonstrukce stadionu Nový Jičín

V Novém Jičíně byla zahájena rekonstrukce hlavního fotbalového a atletického stadionu v areálu TJ Nový Jičín.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Předmětem plnění této veřejné je provedení rekonstrukce fotbalového a atletického stadiónu TJ Nový Jičín. Rekonstrukce spočívá v úpravě a modernizaci atletických stanovišť ( vrh koulí, skok do dálky, trojskok, skok do výšky, hod oštěpem), celkové výměně povrchu atletického oválu na tartan, opravě a doplnění přilehlých zpevněných ploch, založení nové travnaté hrací plochy včetně hybridního trávníku v prostoru branek, umístění tří modulárních tribun pro 405 diváků (2 zastřešené a 1 nezastřešená), zmodernizování zavlažovacího a drenážního systému fotbalového hřiště, osazení dvou modulárních kontejnerů na uskladnění vybavení vedle hlavní tribuny, opravě a výměně oplocení a vstupních bran po celém obvodu fotbalového a atletického stadiónu a v umístění nové výsledkové tabule.

zdroj text: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.