Komentáře

  • aggu 19.09.2018  ●  20:52

    Ing. Roman Fildán.
    https://www.hlidacstatu.cz – checking…..
    Vidím, že tenhle pán z orlovského sídliště zjevně projektuje pro radnici Jihu jedno parkoviště za druhým…

    No, titulek z webu radnice Jih mě aspoň rozesmál:
    https://ovajih.ostrava.cz/cs/o-jihu/aktualne/predprostor-uralu-v-zabrehu-ziska-novy-smrnc-a-parkovaci-mista
    V podstatě se jedná o to, že za 11M zvětšují parkoviště. V jinak neřešeném, naprosto tragickém místě, kterým i zůstane. Jestli něco takového starosta Bednář popisuje jako „šmrncovní místo“ tak máme ještě veselejšího starostu, než jsem si myslel.
    Mobiliář aka betonové květináče a betonové kostky pro posezení (tzv. Svozilovky) included. Muhehe.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 3
  • jeremiketola 20.09.2018  ●  21:20

    Aggu: presne tak, z verejneho prostoru pro pesi, ktery (kdysi) slozil jako male namesti a v podstate jedinem miste v lokalite, ktere melo potencial, se dnes buduje parkoviste. Sice verim, ze stav bude „prijemnejsi“ nez puvodni, ale toto neni ta spravna cesta…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.