Rekonstrukce předprostoru nádraží Bohumín

Před železničním nádražím v Bohumíně začaly stavební práce na rekonstrukci předprostoru.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Realizace díla „Dopravní terminál v Bohumíně – přednádražní prostor a parkovací stání na ul. Masarykova“ řeší vybudování nových ploch – chodníků, komunikace vč. okružní křižovatky, parkovací stání, plochy pro dodávku cykloboxů, veřejného osvětlení, mobiliáře a výsadbu zeleně a okružní křižovatky před budovou českých drah a výstavbu nových parkovacích stání na ul. Masarykové, včetně veřejného osvětlení a dalších souvisejících přípravných a stavebních prací.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.