Rekonstrukce objektů Rostislavova

Gymnázium PORG upravuje dříve prázdné budovy pro své potřeby. Fasáda je hotová, ale uvnitř se ještě pracuje. Ze dvora zmizel i objekt garáží.

Související články

Komentáře

  • Johnnyy Novak 14.07.2017  ●  17:26

    Tam jsem chodil na hokejovou skolu. Byla to hnusna skola, plna nepratelskych,zakomplexovanych a zkorumpovanych ucitelek a ucitelu, nyni snad doslo k lepsimu.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Alexander Durický 14.07.2017  ●  18:04

    Já na základku,řediteloval tam Ulman.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.