Rekonstrukce objektu Gen. Sochora

Aktuální stav rekonstruovaného objektu na ulici Generála Sochora v Ostravě-Porubě.

Související články


1 komentář

  1. Summerboy :

    Hnulo se to vubec za poslednich par mesicu? Byl jsem tam v prosinci a prislo mi to ve stejnem stavu… Doufam, ze znovu otevrou La Stradu v prizemi se zahradkou, vyborne vari a celkem dobry vyber vina a alkoholu. Vubec vlastne nevim, co se treba deje s podnikem, se zamestnanci a tak, kdyz se barak treba rok rekonstruuje. To jsou doma, nebo propusteni, nebo nevite, jak to chodi? Ciste ze zajimavosti…

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.