Rekonstrukce náměstí T.G.M. v Havířově

Náměstí bylo po rekonstrukci opět otevřeno. Jsou dokončeny veškeré povrchy, zelené plochy a byly postaveny i nové veřejné záchody. Částí náměstí prochází nově také cyklostezka.

Související články


Komentáře

 1. Dejvid :

  Vždyť je to v Šumbarku! To je historicky samostatná obec, ale i dnes je to za tratí zcela samostatné sídliště. To jako pro Ostraváky napsat „opravené náměstí v Ostravě“ :D ale kde???? hrubý pojem

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Dejvid: ale vzdyt pisem, ze jde o namesti TGM.. (sumbark a podobne podmnoziny odlisujeme tagama, coz je taky v poradku, je tu mapka.. ja myslim, ze to je zcela korekt, nebo v havirove je snad jeste jine namesti TGM?)

  Thumb up 0 Thumb down 1
 3. Marek :

  Dejvid: v klidu, poruba v ostravě je také „samostatná“ obec, přesto je vnímána jako Ostrava. ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Marek: protože je to je Ostrava..

  Thumb up 2 Thumb down 1
 5. aggu :

  Nemůžu si pomoct, ale z toho náměstí jde na mně depréze. Možná to bude tím, že dominantou náměstí jsou hajzly a herna. A všude barvičky, hodně moc barviček.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. Nimrod :

  Barvičky mi nevadí, to je OK. Ale díky za objasnění, že ta vila uprostřed je herna. To je prostě děas…to mělo jít dolů. A co se týka cyklostezky – zdá se mi, že vede odnikud nikam…ale neznám to tam, tak nevím.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. Johanes :

  Jestli je to herna, tak to je tragedie. Ustrednim bodem namesti bude misto pro gamblery a alkoholiky…
  Na me je to namesti moc zabetonovane. Za nejake roky sice stromy povyrostou a zazelena se to, ale stejne jen v lete. Taky to na me pusobi depresivne.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Marian L. :

  Nimrod: Cyklostezka je nepovedená, jeden konec v křižovatce (nájezd možný pouze přes přechody) druhý konec vede přímo (rovně) do zákazu vjezdu, vpravo do jednosměrky (takže znovu zákaz vjezdu) jediná možnost je dát se doleva, kde vás smíšená cykllostezka (podél herny) dovede na druhou půlku náměstí – tam je ale opět zákaz vjezdu doprava. Takže chcete li se dostat na kole přes náměstí směrem nahoru (k fotografovi na první fotce) na kole se tam určitě nedostanete! Navíc po cyklostezce si chodci zkracují cestu a už na druhý den byla plná střepů (ty tam jsou dodnes)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 9. Honza :

  Na náměstí je také nově ? Umístěn nejnovější Havířovský hit Osman Budka .
  http://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/v-centru-havirova-stoji-nove-zachodky-20131221.html

  Thumb up 0 Thumb down 1
 10. Havlů Josef :

  No je to jasně předražené a přitom z velké části nedokončené….

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.