Rekonstrukce Jubilejní kolonie

V jedné z nejznámějších kolonií v Ostravě se další domy dočkávají rekonstrukce. První 3 fotky jsou z ulice Jubilejní. Dům na poslední fotce se nachází mezi ulicemi Edisonova a Heritesova. U tohoto domu si nejsem jistý, jestli také patří k Jubilejní kolonii.

Související články


1 komentář

  1. aggu :

    Je to opravdu nádherné sídliště. Ale jen dokud se nezačneme bavit o kvalitě „rekonstrukce“ jednotlivých bytů. Kdysi jsem o jeden měl zájem, ale jen do té doby co jsem na předváděčce Bytostavu (čerstvě po dokončení, ještě se uklízelo) viděl rozevřenou trhlinu přes celou zeď v kuchyni…A prý to není úplně ojedinělé.

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.