Rekonstrukce Hornické polikliniky

V AGEL Hornické poliklinice začíná po 61 letech od jejího otevření významná rekonstrukce. V rámci rekonstrukce bude provedena výměna všech oken a vstupních dveří budovy A, vnitřního osvětlení, poté bude vyměněn nový topný systém včetně výměníků.

„Těší mě, že se nám podařilo zajistit vše potřebné a nic nebrání zahájení rekonstrukce Hornické polikliniky,“ říká s radostí Bc. Josef Grochol, MBA, ředitel AGEL Hornické polikliniky a dodává: „Od doby zahájení provozu Hornické polikliniky je společnost AGEL prvním významným investorem, který zásadně investuje do rekonstrukce tohoto zdravotnického zařízení. Investice převyšuje 40 miliónů korun.“

V rámci rekonstrukce bude provedena výměna všech oken a dveří budovy A, vnitřního osvětlení, poté bude vyměněn nový topný systém včetně výměníků. O jednotlivých termínech provádění těchto prací, které z části ovlivní i chod ambulancí budou pacienti informování prostřednictvím webových a facebookových stránek AGEL Hornické polikliniky. „Rád bych požádal naše pacienty o trpělivost a schovívavost po dobu rekonstrukce,“ žádá pacienty ředitel Josef Grochol s tím, že ukončení těchto prací je očekáváno v říjnu 2023.

Již v první polovině ledna proběhla pilotní zkouška výměny dvou oken, a to ve 3. patře polikliniky. „S výsledkem jsme spokojeni. Místnost prokoukla a hluk z ulice již nebude rušit. Věříme, že i pacienti a zaměstnanci takovou změnu uvítají,“ zmiňuje ředitel. Cílem této pilotní výměny bylo zjistit časovou náročnost a zajistit tak nejefektivnější plán harmonogramu výměny oken v celé poliklinice. „Obnova polikliniky povede ke zlepšení standardu pro pacienty naší polikliniky, pro zaměstnance, a v neposlední řadě pro nájemce, kteří v budově působí,“ dodává Bc. Josef Grochol, MBA na závěr.

Stávající stav objektu

zdroj: hornickapoliklinika.agel.cz

Související články


Komentáře

 1. ing Mojmír Klímek :

  Prosím inzerci naposílat.
  Děkuji

  Thumb up 1 Thumb down 6
 2. Ostravan :

  A to se v Deníku před nedávnem objevila informace včetně aktualizované vizualizace o přestavbě HD Jindřich.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 3. rom :

  snad upraví i fasádu

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. thvari :

  Máme čekat polystyren, barvu a plastová okna..?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.