Komentáře

 1. Michal :

  To je něco strašného. Vkus v těchto končinách je nedostatkové zboží.

  Thumb up 3 Thumb down 11
 2. Lip :

  Já vám nevím, ale mám takový pocit, že fasádu tohoto pavilónu předělávali již několikrát!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Petr :

  Lip:Před tím tam byly šedé kachle. Teď to zeteplili a vyměnili komunistická okna za plastová.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Lip: Původní vzhled
  https://goo.gl/maps/pYR562JSnS82
  https://goo.gl/maps/AEfCjVPtXNz

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Lip :

  acdlcia [msstavby.cz]: Tak je to už druhá rekonstrukce. Ty kachle co jsou na tvých obrázcích jsou už druhé kachle :-). Ta obnova fasády proběhla tuším tak 2006 – 2008. Teď to berou z gruntu!! Už to potřebovalo!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  Petr: :-D :-D :-D Prosim Vas, jak se pozna takove „komunisticke okno“ :-)))?

  Thumb up 7 Thumb down 0
 7. Infoš :

  Michal: Nechápu některé lidi a Vás také. Když se nahodí na fasádu žluto-oranžovo-fialovo-modro-zelené barvičky silikonových omítek tak se řve jak je to nevkusné (s tím souhlasím), ale když se občas objeví něco vkusného a decentního v něčem docela netradičním, jako je v tomto případě obkládaná provětrávaná fasáda, tak se stejně najde nějaký osel který začne zmateně hýkat a prskat kolem sebe…

  Thumb up 8 Thumb down 2
 8. Michal :

  Infoš: Nejsem osel, ale mám oči. Kombinace plastových oken s bílým rámem, navíc šíleně utopených ve zdi, s mixem obkladu černá lesklá a matná oranžová. Jste snad slepí? A v kontextu celého areálu nám pejsek a kočička pečou dort, ze kterého je zle nedobře. Vyjeďte prosím za hranice republiky, možná se vám oči otevřou.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.