Komentáře

  • Michal 11.07.2017  ●  10:34

    To je něco strašného. Vkus v těchto končinách je nedostatkové zboží.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 11
  • Lip 11.07.2017  ●  11:26

    Já vám nevím, ale mám takový pocit, že fasádu tohoto pavilónu předělávali již několikrát!!!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Petr 11.07.2017  ●  12:47

    Lip:Před tím tam byly šedé kachle. Teď to zeteplili a vyměnili komunistická okna za plastová.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 11.07.2017  ●  19:48
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Lip 12.07.2017  ●  05:56

    acdlcia [msstavby.cz]: Tak je to už druhá rekonstrukce. Ty kachle co jsou na tvých obrázcích jsou už druhé kachle :-). Ta obnova fasády proběhla tuším tak 2006 – 2008. Teď to berou z gruntu!! Už to potřebovalo!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 12.07.2017  ●  06:22

    Petr: :-D :-D :-D Prosim Vas, jak se pozna takove „komunisticke okno“ :-)))?

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Infoš 12.07.2017  ●  11:18

    Michal: Nechápu některé lidi a Vás také. Když se nahodí na fasádu žluto-oranžovo-fialovo-modro-zelené barvičky silikonových omítek tak se řve jak je to nevkusné (s tím souhlasím), ale když se občas objeví něco vkusného a decentního v něčem docela netradičním, jako je v tomto případě obkládaná provětrávaná fasáda, tak se stejně najde nějaký osel který začne zmateně hýkat a prskat kolem sebe…

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 2
  • Michal 13.07.2017  ●  10:51

    Infoš: Nejsem osel, ale mám oči. Kombinace plastových oken s bílým rámem, navíc šíleně utopených ve zdi, s mixem obkladu černá lesklá a matná oranžová. Jste snad slepí? A v kontextu celého areálu nám pejsek a kočička pečou dort, ze kterého je zle nedobře. Vyjeďte prosím za hranice republiky, možná se vám oči otevřou.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.