Rekonstrukce a výstavba domova Slunovrat

Aktuální fotografie právě realizované přístavby Domova Slunovrat v Ostravě-Přívoze.

Související články


Komentáře

 1. jiřík :

  Pure devadesátky

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. Michal :

  Spíš zatmění..

  Thumb up 0 Thumb down 2
 3. Crazym :

  jiřík: Sice devadesátky ale furt lepší než co tam bylo https://screenshot.cz/GO3VY/ :-) Řekl bych, že nějaké pozitiva to určitě má, sice si důchodci zatím na těch balkóncích moc neodpočinou ale získají další moderní prostory a když jim zcivilizují vnitroblok, tak i bezpečný prostor na to jít „ven“. No a čtvrť jako taková těmito malými krůčky postupně může jen získat. Nedělejme si iluze, tohle je běh na dlouhou trať. Ono už v době kdy jsem jezdil za soudruhů sem do sálu nějaké TJ https://mapy.cz/s/cukazuluva hrát na tréninky nějakého tanečního souboru to byla síla. I tenkrát bych tam nešel kdyby nebylo těch mladých bab a hormonů co se mnou cloumaly :-) Člověk používající víc rozum se tam dobrovolně nevydá ani dnes :-)
  Bože, když si vzpomenu jak mi někdy kolem převratu když jsem se snažil osamostatnit nabízeli na úřadě byt v domě na ulici Elišky Krásnohorské s tím, že si ho opravím za své bo byl v hrozném stavu, tak mě běhá mráz po zádech a jsem šťasten za tu haluz, že jsem to nevzal a neutopil tam svou práci a peníze. To co pak následovalo a nedalo by se ovlivnit jako povodně a nepřizpůsobiví by znamenalo, že bych tam skysnul navěky v neprodejném majetku :-)

  Thumb up 6 Thumb down 0
 4. balde :

  tvl, já myslel že to žluté tam už bylo a jen to renovují a ne že to je aktuální moderní pojetí architektury :D :D :D

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. aldar :

  Tohle není, nikdy nebyla a doufám, nebude architektura!

  Thumb up 7 Thumb down 0
 6. Rado :

  Já nevím, jestli argumentace typu „furt lepší, než to bylo“, je vůbec vhodná. To je přístup, který se mi příčí, ale který je v Ově hodně častý, že jednu hrůzu nahradí jiná hrůza, jen mladší a ještě tomu zatleskáme.

  Thumb up 8 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.