Rekonstrukce a dostavba areálu K.R.trade s.r.o

Jedná se o rekonstrukci stávající výrobní haly a objektu Unimo buněk. U výrobní haly budou mírně upraveny dispozice, opraveny šatny a sociální zařízení, budou vyměněna okna a provedeno zateplení objektu. K objektu Unimo buněk bude přistavěna dvoupodlažní zděná část, která bude sloužit pro rozšíření provozu truhlářské dílny a kovodílny. Nově bude vybudován třípodlažní administrativní objekt. Rampy pro příjem mateiálu a expedici budou obezděny na stávajících rozměrech a bude provedena nová základová konstrukce, podlahy a zastřešení. Stavba si vyžádá vybudování 21 parkovacích stání. Objekt je vytápěn ústředně z CZT. Stavbou budou dotčeny pozemky p.č. 982/6, 979/13, 980/3, 102, 2315 v k. ú. Mariánské Hory.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.