Řadové domy Ostrava-Hrabová

Aktuální fotografie výstavby řadových domů v Ostravě-Hrabové.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Vojtěch :

  Na nějaký úplný závěr bych si sice asi počkal až se dodělá samotná řadovka i s okolím, ale kromě průměru samotných staveb, což asi není v Ostravě nic neobvyklého, mě asi nejvíce děsí ty garáže u těch „samostatných“ domů, oproti tomu zbytku to vypadá fakt hrozně.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. balde :

  Vojtěch: když už tam jsou ty garáže tak vysunuté, tak ji mohli udělat aspoň z patra dveře a mohli mít pochozí střechu na té garáži a mít tam terasu.

  Dále mě baví ten dvojitý plot s ostnatým drátem :D

  Thumb up 13 Thumb down 0
 3. Dan :

  balde: Njn, tak asi je treba se pred detmi ze skolky chranit :D
  Skoda ze to misto neni pruchozi, takhle to je celkem bariera, jak puvodni areal co tu byl.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. Jakub :

  Aby to nebylo průchozí, to byl asi záměr – aby se tam pohybovalo co nejméně cizích lidí. Ale ten ostnatý drát… holt Ostrava. Včera jsem jel po zvlněné ostravské D1 a zpíval si parafrázi na „Boleslav, Boleslav, překrásné město.“ Upravená verze zní: „Ostrava, Ostrava, vyje*ané město.“ :D

  Thumb up 2 Thumb down 19
 5. D-r :

  No teda vypadá to hrozně. Taková“horizontální“ králíkárna.

  Thumb up 7 Thumb down 2
 6. padickos :

  ostnaty plot jak z koncentraku :D

  Thumb up 7 Thumb down 1
 7. PaPr :

  To není utečenecký tábor? :-)

  Thumb up 7 Thumb down 0
 8. Vojtech :

  Zacina to tady vypadat hur jak na diskuzich na FB. Hlupaci tady vidi plot s ostnatym dratem a uz pisou nesmysly. Ani se nepodivaji, co tam bylo za areal nez se zaclo stavet a jak to tam vubec vypadalo. Tak pro vsechny chytraky (vtipalky) Ten plot s ostnatym dratem tam byl a developer ho zrejme neml na pozemku a nemohl odstranit, proto ten betonovy plot novy hned za nim. Preji celemu nemyslicimu davu hezky den.

  Thumb up 16 Thumb down 4
 9. aldik :

  Takový panelák naležato :D

  A pokud člověk natrefí na špatné sousedy, tak to bude stejné peklo jako v paneláku.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Vojtech: Co si prvně zjistit, jak to doopravdy bylo, než ostatní osočovat z nemyslícího davu? Betonový plot tam nebyl. Viz tady pohled ještě s původním areálem:
  https://mapy.cz/zakladni?x=18.2602885&y=49.7768036&z=18&pano=1&source=coor&id=18.261036818775466%2C49.77641042077783&pid=6083793&yaw=2.733&fov=0.676&pitch=0.092

  A tady už si developer navezl cihly. Novější snímky. Plot je pletivový.
  https://mapy.cz/zakladni?x=18.2599625&y=49.7765184&z=19&pano=1&source=coor&id=18.261036818775466%2C49.77641042077783&pid=69226522&yaw=2.267&fov=0.676&pitch=-0.003

  Thumb up 3 Thumb down 9
 11. Dan :

  Martin [msstavby.cz]: Myslite, ze je zajima realita? Pro Vojtecha jsou vsichni nemyslici ovce, co by meli byt radi za paskvil U Chylka. Vyrval se a muze se varitit do reality :D

  Thumb up 3 Thumb down 3
 12. Vojtech :

  Martin [msstavby.cz]: Ja ani netvrdil, ze tam betonovy plot byl, co si tak nejdriv precist co jsem vlastne napsal. Mam MSSTAVBYrad, i kdyz obcas nechapu tu vasi prehnanou kritiku, ale uz chapu, ze asi prameni z nepochopeni psaneho textu. Vyjadroval jsem se k plotu s ostnatym dratem, sam jsem psal, proc vzniknul ten beonovy. Ale z vasi reakce vidim, ze to byla ta chyba, ze tam mel radeji zustat ten pletivovy s ostnatym dratem a bylo by to aspon surovejsi, ze? Jakakoliv snaha budiz zkritizovana a jeji obhajci zesmesneni

  Dan:Ja nepausalizuju, ale vidim, ze ty mas potrebu si vylit srdicko. Ja jsme vyse jen popsla realitu, tak vytahni ruku z nocniku a zacni fungovat jako dospely clovek

  Thumb up 8 Thumb down 0
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Vojtech: Viz katastr.
  Plot je na původním pozemku areálu. Nyní rozparcelovaném developerem. Značí to i to, že z druhé strany plotu je více různorodých parcel. MŠ, obvod atp.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 14. Vojtech :

  Martin [msstavby.cz]: v tom priapde je to moje chyba, netusil jsem, ze ty radovky tam stavi OStrava, ktera je vlastnikem vsech pozemku okolo, ale nejaky soukromnik. V tom pripade je to hodne zvlastni, ale zase co cekat od naseho obvodu, nez takove reseni

  Thumb up 5 Thumb down 0
 15. Martin [msstavby.cz] :

  Vojtech: Nee, staví soukromník. Ale ten plot tam je historicky na pozemku původního areálu a současných řadovek. A je právě toho původního areálu, protože kopíruje jeho území a sousedy toho areálu sousedi areálu jsou pozemkově MŠ, obvod.

  Thumb up 0 Thumb down 5
 16. Petr :

  Pane bože, to je tak neuvěřitelně hnusné! Proč si do prdele nemůže při stavbě za několik desítek milionů ten developer zaplatit architekta a vytvořit sice levnější ale alespoň trochu kvalitní architekturu

  Thumb up 7 Thumb down 3
 17. Ondra :

  neuvažuje se zde o propojení nové zástavby do ulice Jana Malucha ??? no alespoň malá branka pro chodce a cyklisty by zde mohla být…
  jinak ten dvojitý plot, tím že tam je ten původní a nový současně tak nebude počmáraný od sprejerů jako je tomu na několika místech teď..
  Možná je to záměr investora, aby byl pěkný než si stavby převezmou noví majitelé.. každopádně tyto betonové ploty by se daly využít jako oficiální sprejerská plocha, ale to by tam muselo vzniknout opravdu pěkné grafitti, ne ty hnusné klikiháky a podpisy…
  https://mapy.cz/s/mubeponoce

  Thumb up 1 Thumb down 0
 18. Jméno :

  Ondra: Vzhledem k tomu, že ta branka by byla hlavně pro obyvatele ulice Jana Maluchy tak si myslím že tam branka nebude. Jen by těm lidem, kteří si ty domy kupují, zbytečně chodili cizí lidi kolem baráku. To nikdo nechce.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 19. TomOva :

  Zatím to vypadá hrozně a mám dojem, že to bude vypadat hrozně i po dokončení

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.