Radnice Radvanice a Bartovice – vizualizace

Již jsme Vás informovali o Zahájení územního řízení k věci Radnice MO Radvanice a Bartovice. Nyní zveřejňujeme i budoucí podobu radnice.

Zdroj: asaexpert.cz

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Tak to je velký grc. Už před 5ti lety jsem vedl bakalářskou práci, která stejné téma ztvárnila velmi dobře, návrh krásně zapadal do charakteru okolí. Tento návrh je na malé ploše obrovský!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. aggu :

  WTF?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Sanju :

  aggu: dafuq :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  nevim proc, ale kdybyste mi nerekli, co to je, tak tipnu, ze to bude nejaky pavilon v zoo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. buffalo :

  vypadá to spíše jako rodinný dům nějakého arogantního zbohatlíka než potencionální obecní úřad. to chtějí jako stavět a utrácet veřejné peníze ? a proč ? je jim v dosavadním již těsno ? nebo se zase nějaký kmotr potřebuje napakovat jako na nekonečné revitalizaci rybníka Volný, kde i nezasvěcený vidí evidentně rozkradené prostředky, zrovna tak jako i u stavby toho rondlu pod břenkem…pokud chtějí mermomocí stavět, tak by měli jít příkladem a vystavět energeticky soběstačnou budovu na principech zelené architektury. když jde instalovat střešní fotowoltaickou elektrárnu na střeše hospody břenek, kde chodí úřednice na dlabanec, tak proč by to nešlo na obecním úřadě ? nemusí přece na realizaci škudlit jako soukromý investor, když se to zaplatí z dotací E.U….

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.