Propojovací stezka u Vrbického jezera

Bohumín vypsal veřejnou zakázku "Propojovací stezka u Vrbického jezera.". Město hledá dodavatele provedení stavby.

Hlavním předmětem stavby je propojovací stezka určená k provozu in-line bruslařů, cyklistů a chodců v k. ú. Pudlov. Stezka začíná napojením na stávající komunikaci u lávky přes Vrbickou stružku ve směru na ul. Ostravskou. Její trasa povede podél severní a východní části okolo Vrbického jezera. Stavba se napojuje na stávající komunikační síť v území a stávající trasy v území. Dojde k vytvoření uceleného okruhu. Propojovací stezka je navržena z asfaltového betonu pro obrusné vrstvy.

pramen: bohumin.ezak.cz

Související články

Komentáře

  • Petr Rumpertesz 26.07.2024  ●  15:30

    NO KONEČNĚ!!! Nejdůležitější stavba pro sportovce z Ostravska. Ještě postavit přímé napojení mezi ostravským Ečkem a bohumínském Cčkem, pak podjezd pod mostem na Koblov a pak neusnout na Vavřínech a pokračovat kvalitním napojením podél Odry a Opavice až do Opavy s kvalitním inline napojením Poruby. Ať už konečně přestane Ostravsko patřit mezi nejzanedbanejsi inline lokality v Evropě.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 4
  • Cyklista 27.07.2024  ●  19:55

    Nejstrašnější cyklostezka v OV je kolem OZO v Hrušově směrem k Vrbici…nikdo tam na ni nesáhl s údržbou od zhotovení….a je tam navíc smrad…

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • Svizzera 28.07.2024  ●  07:50

    Cyklista: Tak napšite na Cistaova, ne tady. Na podněty reagují celkem rychle a výsledek řešení je většinou dobrý.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Cyklista 28.07.2024  ●  19:46

    Svizzera:
    Už se stalo i loni.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • WS 01.08.2024  ●  10:10

    Cyklista: ja po ní včera jel s vozíkem za kolem s dcerou a je úplně v pohodě. Ani smrad jsem necítil, smrad je za koksovnou, a to je tedy průser, snad ji zavřou, když jim klesne odbyt díky Liberty.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • Petr Rumpertesz 02.08.2024  ●  16:37

    Koksovna z Přívozu bohužel dodává jinam než do eNHáčka. Zavření té koksovny je sen mnoha generací ostravských obyvatel, ale myslím, že si ještě počkáme.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • S200 03.08.2024  ●  14:17

    WS: Tak zavření koksovny v Liberty koksovně v Přívoze spíš pomůže, protože bude mít o jednoho konkurenta méně.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Crazym 03.08.2024  ●  14:50

    Petr Rumpertesz: Asi žiju v nějaké divné sociální bublině a s takovými sny se nějak nepotkávám 🤣 Ono i tvrzení „Nejdůležitější stavba pro sportovce z Ostravska“ mě zaujalo 🤦‍♂️ Tak to asi nebude mou bublinou…
    Jo a lidi, za koksovnou to někdy vypadá i takhle:
    https://mapy.cz/s/muhogotata
    https://mapy.cz/s/kolakuzako

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 4
  • D-r 04.08.2024  ●  13:56

    Petr Rumpertesz: Ten smrad od koksovny je neskutečný. Největší vřed v centru Ostravy.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 2
  • PetrK 04.08.2024  ●  17:41

    D-r: plus průmyslová zóna v Hrabové, tam je to snad ještě horší

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Dr. Kohn 05.08.2024  ●  11:41

    Crazym: Ty fotky za koksovnou jsou pěkný humus. Co přesně jste jimi chtěl říct?

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Petr Rumpertesz 05.08.2024  ●  13:42

    Že žije v jiné sociální bublině, jak tvrdí. Nic hlubšího bych v těch fotkách nehledal.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • vojtag 05.08.2024  ●  18:09

    Já doufám že koksovna vydrží co nejdéle. Pro spoustu lidí to přináší práci a obživu napříč mnoha obory. Holt ne každý sní o tom dělat za pár šušňů skladníka někde v hale. A koks a produkty z jeho výroby jsou potřeba stále.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 10
  • Jana 05.08.2024  ●  20:23

    vojtag: Vy asi budete Otava ml. že?!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.