Proměny Ostravy #389

Objekt na rohu Sokolské třídy a Partyzánského náměstí v centru Ostravy. kde podle nápisu měla sídlit firma Scholler & Bleckmann – strojní zařízení. CO je zde dnes vidíte na fotografii.

2019

zdroj: FB Ostrava – střípky minulosti

Související články


Komentáře

 1. adamous :

  Reklamni humus.

  Thumb up 10 Thumb down 0
 2. Jana :

  Pálené tašky pryč, špaletová okna pryč, klasický vilový plot pryč a pochopitelně omítka z brizolitu. Ale takhle vypadá 90% na Vítězné, Sadové a Blahoslavově. Nulové estetické cítění. Ostrava!!!

  Thumb up 12 Thumb down 6
 3. Tom :

  Nejhorší je ta reklama.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. thvari :

  z pozitivního soudku – moc hezká vila a je fajn, že pořád stojí. ale je pravda, že stav některých staveb podél Sokolské je na pováženou. například Čapkovy sokolovny, která je taky oblepena marastem, případně budovy bazénu, do níž se necitlivě zasahovalo během rekonstrukcí. je to výzva do budoucna :)

  Thumb up 13 Thumb down 0
 5. Rýša :

  Nad druhou fotkou mne napadlo jediné. Ach jo!

  Thumb up 3 Thumb down 2
 6. janko :

  Zas bych to tak tragicky neviděl. Na budově nebyly provedené stavební úpravy, které by vilu znehodnotily. Vše se dá napravit při rekonstrukci, … pokud bude ze strany majitele zájem zachovat její původní stav, tak jak se to stalo u :https://www.msstavby.cz/cermakova-vila-09-08-2017/

  Thumb up 13 Thumb down 0
 7. Aleš K :

  Je možná rekonstrukce, taky bych to tak tragicky neviděl. Na rozdíl od toho domu vlevo od vily. Ta proměna je tragická, přestože dům má novou fasádu.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 8. Crazym :

  Aleš K: I Ty proměno, Ty jsi taky tragický, ten barák vedl je „novostavba“, pleteš si budovy, chápu, perspektiva pohledu je matoucí ale i tak.
  https://screenshot.cz/0UNAF/
  https://screenshot.cz/ISAZ4/
  Která, že to má novou fasádu? :-)

  Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.