Proměny Ostravy #279

Dnešní ulice 17. listopadu v Ostravě-Porubě. Pohled od Hlavní třídy směrem ke Slovanu.

2017

zdroj historické foto: FB Nezapomenutá Ostrava

Související články


Komentáře

 1. vk :

  Takhle to bude zase vypadat až se dostaví prodloužená rudná…jestli se dočkáme teda….

  Thumb up 9 Thumb down 0
 2. Danek :

  Kluci da se nejak zatlacit na mesto potazmo Residimo,aby nechali vycistit fasady od Hlavni tridy po slovan a nasledne od slovanu dolu k vozovne…protoze ten hnus v podobe graffity a podobnych cmarancu nema obdoby.Jen me to utvrzuje v tom,ze socani na porubske radnici by meli jit do opozice…tech duvodu je sam vice.

  Thumb up 7 Thumb down 5
 3. skelet :

  Danek: jaké ještě například?

  Thumb up 0 Thumb down 2
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Zajímavé, že v obvodě, kde žije nejméně „nepřizpůsobivých“, to vypadá takto…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 5. Erik Gajdošech :

  A vida, proměna k lepšímu.
  Teď to nevypadá jako konec města už. S prodlouženou Rudnou to bude taková pěkná malebná ulice.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Xavier :

  Danek: Jn ti socani jsou zlo! Všude, kde se dostanou ke korytu, tak si rychle nacpou pupky, vyrazí do ulic a jdou čmárat po zdech graffity a možná i žerou malý děti :-( To Babiška je milejší, té o koryto nejde a ještě v ulicích rozdává koblížky :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Marek :

  Xavier: Danek: Vždy je to o lidech. Ačkoliv by „socani“ měli být jasnou volbou pro normálního občana (zaměstnance) jasnou volbou, tak lidmi, kteří se dostali do vedení té strany z ní udělali stranu na úrovni KSČ a SPD. Stranu „líných“ a důvody svých neúspěchů hledajících u ostatních lidí…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Xavier :

  Marek: S tím samozřejmě souhlasím. ČSSD se zdiskreditovala sama a nejen v našem kraji. Jen mi přišlo směšné, že je někdo viní za vznik graffity či nějakých čmáranic na zdech bytových domů. Spíš to bude výchovou ze strany rodičů, kteří prostě nemají čas věnovat se dětem, protože potřebují psát nesmysly na diskusích a FB profilech :-D

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. skelet :

  socany nevolím, ale stále čekám na „těch důvodů je více“.
  ulice se opravují, podzemních popelnic přibývá, zahradníci minimálně na Hlavní třídě kmitají, tráva se seče v pravidelných intervalech, o omezeních upozorňuje včas, o velkých investičních akcích pořádá besedy + pořádá různé spol.a sportovní akce (Cirkulum, Sdílko atd.)

  Když jsem oznámil rozpadlý vstup do podzemního bunkru, tak byl provizorně ohrazen do dvou dnů a okamžitě jsem byl informován o dalším postupu. A po půl roce jsem byl informován o tom, že majitel onoho vstupu (Residomo) bohužel nekomunikuje, takže se to potáhne.

  Takže vyloženě blbě ta radnice vedená není. Určitě by bylo co zlepšit, ale jak slyším a čtu co se děje v jiných obvodech..

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. Danek :

  skelet: Já nemám problém ze socany, ale ze skutky které jsou schopni napáchat,v celostatním měřítku propadli i když i díky jim ekonomika šlape….jsou tam jiné důvody a opravdu už nemám čas a energii to tady řešit…tady totiž nění diskuze, ale konfrontace.Mám tu něco napsat a pak od Martina číst nesmysly….nechte to být.Ale určitě mě to i ostatní občany vice štve než nějaký neposekaný travník.

  Thumb up 0 Thumb down 8
 11. skelet :

  tvl. takže porubská radnice je naprd, protože je celostátní čssd naprd? tak to je celkem síla … a když se zeptám na důvody co ti na nich vadí, tak se rychle stáhneš s osočením ostatních diskutérů? Uvědomuješ si, že přesně tohle je ta konfrontace, nikoliv diskuze? :D

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.