Prodejna pro dům a zahradu – Ostrava

Stavba haly je v běhu.

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Achjo, v Shopping Parku zeje prázdnotou krabice po Baumaxu, ale oni si tady musí stavět novou budovu pro stejný typ prodejny, v centru zase po Bauhausu (pro rejpaly: ano, ted sice exBaumax obsadili motokáry či co to tam je, ale asi jen dočasně).

  Thumb up 7 Thumb down 4
 2. Regi :

  Kdy už se přestanou stavět ty plechové boudy na zelených loukách ???

  Thumb up 4 Thumb down 4
 3. MajsterJoe :

  A co byste rádi v průmyslové části chtěli postavit? Rodinné domy? DEK stavebniny se do bývalého, ale stále soukromého, areálu budovy Bauhausu ani nevleze.

  Thumb up 6 Thumb down 5
 4. LabBrab :

  MajsterJoe: Jen pro info – Budova bývalého Bauhausu patří městu a sídlí v ní městská galerie současného umění Plato, příspěvková organizace.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 5. aggu :

  LabBrab: A bude tam sídlit ještě cca 3 roky. Pak přesídlí přes ulici do Jatek a budova Bauhausu se zbourá. Mimo jiné proto, že je ve špatném stavu.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 6. aldik :

  href=’https://www.msstavby.cz/prodejna-pro-dum-a-zahradu-ostrava-4-05-10-2018/#comment-88881′>LabBrab: Ano, sídlí tam Plato, ale jen dočasně, ne? Mají se pro ně opravovat Jatka vedle. Mohli se zamyslet i nad využitím Vítkovického nádraží pro Galerii, či Muzeum a jatka nechat komerčnímu zaměření na tak jistě dobrém místě v centru města.

  MajsterJoe: Nikdo netvrdí, že tam mají stavět domky, ale chtělo by to výstavbu nějak směrovat k využití již stojících a aktuálně nevyužívaných staveb a ne jen stavět stále nové a nové stavby a teprve až nebude nic volného, tak povolit zástavbu volné plochy. Nebylo by to fajn řešení? ;) Mimochodem ta krabice vedle Hornbachu ve Svinově taky nějak utichla, ani nevím co tam investor po nedávných opravách zamýšlel.

  Thumb up 5 Thumb down 5

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.