Nádražní 448/181

Aktuální fotografie obnovy fasády na ulici Nádražní v Ostravě-Přívoze.

Původní stav:

Související články


Komentáře

 1. Hrdy Ostravak :

  Vypada to skvele.Tleskam. Jeste by bylo zahodno opravit ten krasny dum v desivem stavu, hnedle vedle vpravo. Je neuveritelne a nepochopitelne, jak Semerakova parta a Modri ptaci mohli zanechat Privoz tak zdevastovany.

  Thumb up 8 Thumb down 2
 2. Pavel :

  Ty výlohy ale skvěle nevypadají a kazí celkový dojem.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Hrdy Ostravak: To by mě zajímalo, co má společného Nguyen Thi Tuyet Lan, majitel objektu s Semerákovou partou a Modrými ptáky ty Hrdý Ostravaku :D Ale můžeš mu to jít vysvětlit, že by bylo záhodno to opravit :D :D

  Thumb up 3 Thumb down 3
 4. Hrdy Ostravak :

  Crazym : Kdybych Te neznal tak bych reagoval,ale jelikoz znam Tvou identitu vcetne celeho jmena,povim Ti to primo tvari v tvar ( ci jak se dnes hloupe pseudoanglickym ptydepe pouziva : face to face) Neradno tady nikoho otravovati.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Hrdy Ostravak: Takže se asi nedozvíme co mají společného, žejo flastenče :D

  Thumb up 0 Thumb down 2
 6. Jiří Chvátal :

  Jen pro pořádek,majitel objektu jsem já. Už ve čtvrté generaci.Pokud nepočítám zabavení domu,na dobu cca.30 let,v době totality.Na neutěšeném stavu Přívozu,se podíleli všechny strany,na MOaP,od r.1990.Výlohy byly původně z tvrdého dřeva. V době socialismu, výměny tehdejším správcem za ocelové. V dnešní době, zpětná obnova, mimo finanční možnosti.Snad se někdy,v budoucnu,Přívozu vrátí místo, které původně v Ostravě měl. Zatím politické reprezentace ,na MOaP ,dělají pravý opak.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.