Prodejna Lidl Michálkovická – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby prodejny Lidl na ulici Michálkovická na Slezské Ostravě.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Umístění projektu na mapě je v současné době z technických důvodů nezobrazeno…

Související články


Komentáře

 1. Nešťastný :

  Služby jsou sice pěkná věci, ale taková krabice prostředí historické těžní věže prostě kazí. To už možná ten starý typ Lidlu se šikmou střechou by se tam evidentně hodil lépe.
  No nic…

  Thumb up 14 Thumb down 6
 2. Hrdy Ostravak :

  S kazdym novym Lidlem v Ostrave,vzdy doufam,ze uz konecne odejde do vecnych lovist neonormalizacni bolsevicky kiosek Hruska. Ale me zbozne prani je vzdy marne.Vsem obchodum se v Ostrave velmi dari, a lide maji zrejme hromady penez,jinak si to nedovedu vysvetliti a zduvodnit.

  Thumb up 5 Thumb down 17
 3. aldik :

  Hrdy Ostravak: Hruška asi v zázemí každé prodejny vaří a prodává drogy, jinak si mhohdy nedovedu vysvětlit že ta prodejna ještě vůbec existuje :D z čeho žije? :D Však tam se chodí akorát pro pečivo a když něco doma dojde, velký nákup vůbec.

  Thumb up 9 Thumb down 1
 4. O. :

  aldik: Bohuzel jsou lokality, kde nic jineho nez Hrusky v okoli neni (krome Vietnamcu), napr. Hlavni trida zhora az dolu.
  A pokud jde o Lidl, tak to taky neni zadna vyhra, je o level lepsi nez Hruska, ale vyber zbozi omezeny a nejaka kultura nakupovani je tam naprosto tragicka, misty to tam vypada a smrdi jak u tech Vietnamcu.

  Thumb up 6 Thumb down 2
 5. Jeřdno :

  On je každý Lidl i každá Hruška trochu jiná, a vlastně třeba i Albert. Já jsem docela rád nakupoval v Lidlu na Sjízdné, a dost jsme si po stěhování musel zvykat na LIDL u Stadionu. Albert v Přívoze je monhem horší, než Albert na Jindřichovi. Hruška na Hlavní třídě u Dukly je na poměry Hrušek dost rozumný obchod atd.

  Že je v Lidlu omezený výběr zboží je taková výhoda/nevýhoda. Pro mě je to třeba důvod tam chodit, protože tam udělám nákup rychleji, než jinde. Ale asi bych tam nemohl chodit jako do jediného obchodu.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 6. M. :

  O.: To je teda argument… Když je hlavní třída napojena na mhd a v okolí je plno marketů, z toho tři lidly (dobře, třetí už je trochu dál), ale i tak. Vše se dá zvládnout pěšky (tam a zpět busem). Osobně vyzkoušeno a potvrzeno.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 7. O. :

  M.: Na Hlavni jsem bydlel, Hrusku jsem mel pod barakem, v pesi vzdalenosti jen Vietnamce a dalsi Hrusku. Diky za radu, ze kdyz jsem chtel skocit pro chleba, maslo, rajce a papriku, ze si mam zajet busem do lidlu. Mas tam jeste nejakou dalsi genialni radu? Btw. ty mas taky volebni pravo?

  Thumb up 3 Thumb down 6
 8. M. :

  O.: ja tady bydlím a opravdu mi nedělá problém si po cestě z práce atd zajít nakoupit. Pokud na něco zapomenu, je to můj problém a musím kvůli tomu jít někam dál. Ale vše se dá zvládnout během chvilky. Navíc je tady ještě pekárna ve věžičkách, zelenina vedle orionu, která má lepší ceny a kvalitu nejen než hruška (zeleninu v hrušce kupuje snad jen masochista) ale i než markety a také jsou tady řeznictví. Samozřejmě otevírací doba nemůže konkurovat velkým marketům, ale všechno se dá zvládnout a pokud ti chybí něco víc, tak není problém si zajít nebo zajet do lidlu nebo kaufu.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.