Rezidence Hrázka

V Ostravě-Pustkovci se připravuje výstavby projektu Rezidence Hrázka.

Objekt, konstrukčně realizován jako dřevostavba, bude obsahovat šest mezonetových bytů a komerční prostory v přízemí.

Vizualizace:

zdroj + informace k projektu: rezidence-hrazka.cz

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Jsem rád za každou novou stavbu, ale jestli se najde člověk, který si koupí byt s obývacím pokojem včetně kuchyňského koutu o celkové výměře 20 m2 za cenu 7,3 milionu, není svéprávný.

  Thumb up 12 Thumb down 7
 2. Adam01 :

  MM: nvm, díval jsem se na stránky a 3kk s terasou o rozloze 80-96m2 není málo… jestli jste se náhodou nepodíval na výměru terasy…ta má 20m2.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. tjov :

  Adam01: Opravdu má obývací pokoj s kuchyní výměr 20m2 (viz. projekt – dobře dva byty mají cca 22m2) a to je dost málo :-), asi jako v panelákovém 3+1 pro představu, ale tam je navíc kuchyň samostatná o výměře cca 10m2.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 4. tjov :

  MM: Znáte mezonety na Jurečkově ? Trochu mě připomnělo a tady je to dost podobné – takové stísněné, sice ne tolik, ale i tak :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. MM :

  Adam01: Spočítejte si pokoje, šatnu, koupelny a WC a dostanete 74 m2. Zbytek je chodba, schodiště a terasa. Udělat v moderním bytě obývací pokoj s kuchyní pod 30 m2 je zoufalost a za tím si stojím. Nemůžete chtít po lidech peníze za úžasné projekty a pak jim dát hlavní místnost v bytě, která je menší než většina obýváků v paneláku. Za mě je to přešlap. Ostatní nehodnotím, protože někomu se mezonet líbit může, jinému ne, dispozice taky, ale zkrátka ta velikost obýváku s kuchyní je úlet.

  Thumb up 13 Thumb down 1
 6. MM :

  tjov: Ano znám, ale tam je právě obývák s kuchyní větší než v tomto projektu a přesto píšete a já to potvrdím, že hlavní prostor není největší. Jen pro srovnání. Dokonce i menší byty 2+kk na Karolině o výměře 53 m2 mají obývací pokoj s kuchyní 27 m2.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 7. Ondřej Koutňák :

  Jako v každém správném developerském projektu zcela chybí úložné prostory.
  V zádveří si ani nemáte kam dát boty a pověsit bundu.
  Má to alespoň nějaký sklep/sklepní box? Kam si dám kolo? A manželka? A dítě?
  Obývák je skutečně spíše kuchyň s gaučem.
  Předzahrádka je skutečně mikroskopická, ale stejně, kdo na ní bude sekat trávu?
  Atd., atd…., za 7 mega?

  Thumb up 10 Thumb down 0
 8. Gk :

  A kde jsou ty stromy? Ty jsou už pokácené a okrasou je pouze sloup vysokého napětí. A v těch 20m je i schodiště do patra.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. tjov :

  MM: Jurečkova má modul tuším cca 3.5m , ale díky atypickému vyklenutí to získává více světlosti. Ten obyvák tam je v průměru nějakých cca 6×3,5 a kuchyň bude k 5-6m2. A to se bavíme o projektu ze 70. let :-).
  Rozhodně ale musím developerovi pochválit vizualizaci v 360° – to je milé.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. MM :

  tjov: Souhlas, na tu dobu to bylo luxusní bydlení. Ve vyšších patrech je nádherný výhled na panorama centra. Dokonce mají podzemní garáže a to se opravdu bavíme o stavbě 60 let zpět. Vizualizace je povedené, to se musí nechat.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. thvari :

  Já jsem asi úplně přestal rozumět tendenci dávat i do takto vzhledově zajímavých a svěžích projektů malá čtvercová okna namísto štíhlejších. Podle mě to vypadá srandovně. Jinak se mi líbí umístění v oblíbené Porubě, tedy, ehm, Pustkovci. Ty tak trochu nudné sídliště tam potřebujou oživit. Můj tajný sen je urbanistická soutěž na objekty okolo zastávky Duha. Přidat nové bydlení, udělat z toho místo, které vypadá moderně, přivést tam tu tramvaj.

  Thumb up 8 Thumb down 1
 12. thrpst :

  Urban sprawl.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 13. Cyklista :

  thvari: Tady je to možná tím, že architekti jsou zvyklí na projekování menších dřevostaveb – pasivních rodinných domů… Aby jim vše matematicky vyšlo, tak se naučili dávat malá okna. Už je nezajímá, že uživatel té stavby bude muset mnohem více svítit a bude trpět depresemi….

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.