Komentáře

  1. thvari :

    Oni tím pádem zbořili ten „parčík“ za zastávkou? Nechci být za nějakého odpůrce pokroku, ale je to škoda, bylo to nádherné zákoutí. Zas na druhou stranu zmizela i ten škaredý stánek/večerka. Asi něco za něco…

    Thumb up 1 Thumb down 0
  2. lucas :

    bydlím kusek od toho a je važně škoda toho parčíku ono se mluvilo že by ta hruška stala v arealu byvalého JZD ale tam by to nebylo postavené tak rychle bo sem slyšel že by to mělo do konce roku stat

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.