Prodejna Hruška Lhotka u Ostravy

Pozemek byl vyčištěn od všech stromů i budov a oplocen.

Související články


Komentáře

  1. thvari :

    Oni tím pádem zbořili ten „parčík“ za zastávkou? Nechci být za nějakého odpůrce pokroku, ale je to škoda, bylo to nádherné zákoutí. Zas na druhou stranu zmizela i ten škaredý stánek/večerka. Asi něco za něco…

    Thumb up 1 Thumb down 0
  2. lucas :

    bydlím kusek od toho a je važně škoda toho parčíku ono se mluvilo že by ta hruška stala v arealu byvalého JZD ale tam by to nebylo postavené tak rychle bo sem slyšel že by to mělo do konce roku stat

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.