Komentáře

 1. aldik :

  Další? Té Hrušce se nějak daří, další nová prodejna :D I když zákazníci jí zrovna moc v oblibě nemají, ve Výškovicích stačilo teď jak byl cca dva týdny zavřený Albert a lidi se zhrozili kam že jako mají chodit nakupovat :D

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Summerboy :

  aldik: tak ja ji treba v oblibe mam velmi. To, ze otevrou jednu prodejnu, je super, ale nepovazuju to za zadny projev toho, ze by se jim melo nejak extra darit. Pokud se ale skutecne dari, tak super.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. thvari :

  aldik: podle infa z radnice Lhotky, kde má kámoš otce, je to nějaká jejich akce, kdy se snažili dopátrat, co by tam lidi chtěli a nějak se z toho vyvrbil obchod. zároveň je to logické, protože Lhotka se stále rozrůstá a měla jen malou večerku. a pokud se nemýlím, tak pokud jste ve Lhotce/Hošťálkách, máte nejbližší Hrušku v Hlučíně a supermarket Penny rovně za Sadem BN. Což je docela dálka.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 4. scogyl :

  No, ale když vyjedete kopeček, jste v Hošťálkovicích a tam je krásný obchůdek,velice dobře zásobený a to zase až tak daleko neníííí…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.