Přívozská 1015/20

Na ulici Přívozská v centru Ostravy započala rekonstrukce dalšího historického objektu.


Související články


Komentáře

 1. Lukáš :

  Chodil jsem kolem skoro celé léto a říkal jsem si jestlipak ho někdy opraví, takže jednoznačně palec nahoru :-) btw. vlastník je Residomo

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. Pavel :

  Dá se někde zjistit, jaké byly původní barvy historických fasád, než je ostravské saze všechny zbarvily do tmavě šeda? Pohlednice z dob monarchie a první republiky jsou vesměs jenom černobílé. Btw. na zpomalující se rychlosti šednutí nových fasád v centru Ostravy je vidět, že čistota ovzduší se sice velmi pomalu, ale přece jenom zlepšuje. Samozřejmě i díky útlumu hlavních čadilů ve městě.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Jj, Residomo si na Přívozské 11 a 13 vyzkoušelo jak lukrativní je to činnost a tenhle barák má ještě větší potenciál nejen pro výhled do parku ale svým vlastním vjezdem do dvora a parkováním. Tam nebudou vydělávat na sociálně slabých :DD

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Rado :

  Člověk se až diví, kolik zanedbaných domů, u kterých se zastavil čas, je v centru Ostravy. Samozřejmě beze zbytku vítám nový kabátek.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. Jirka :

  Rado: jo jo residomo,asental,rpg … neboli jinak bakala. ono strarat se a něco investovat ze zisku jim moc nejde

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Lukáš :

  V jednom z jejich historických baráků bydlím a musím říct že udělali dobrou práci s rekonstrukcí i s historického hlediska.

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.