Komentáře

  • Lukáš 13.02.2018  ●  15:22

    Chodil jsem kolem skoro celé léto a říkal jsem si jestlipak ho někdy opraví, takže jednoznačně palec nahoru :-) btw. vlastník je Residomo

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Pavel 13.02.2018  ●  15:50

    Dá se někde zjistit, jaké byly původní barvy historických fasád, než je ostravské saze všechny zbarvily do tmavě šeda? Pohlednice z dob monarchie a první republiky jsou vesměs jenom černobílé. Btw. na zpomalující se rychlosti šednutí nových fasád v centru Ostravy je vidět, že čistota ovzduší se sice velmi pomalu, ale přece jenom zlepšuje. Samozřejmě i díky útlumu hlavních čadilů ve městě.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 13.02.2018  ●  20:15

    Jj, Residomo si na Přívozské 11 a 13 vyzkoušelo jak lukrativní je to činnost a tenhle barák má ještě větší potenciál nejen pro výhled do parku ale svým vlastním vjezdem do dvora a parkováním. Tam nebudou vydělávat na sociálně slabých :DD

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 0
  • Rado 14.02.2018  ●  12:13

    Člověk se až diví, kolik zanedbaných domů, u kterých se zastavil čas, je v centru Ostravy. Samozřejmě beze zbytku vítám nový kabátek.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Jirka 14.02.2018  ●  13:43

    Rado: jo jo residomo,asental,rpg … neboli jinak bakala. ono strarat se a něco investovat ze zisku jim moc nejde

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Lukáš 14.02.2018  ●  15:32

    V jednom z jejich historických baráků bydlím a musím říct že udělali dobrou práci s rekonstrukcí i s historického hlediska.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.