Přístavba Autodomu Vrána

Přístavba je zvenčí skoro hotová, uvnitř nyní pokračují práce na izolacích a podlaze.

Související články


Komentáře

 1. Jirka :

  By mě zajímalo, zda to je nějakým způsobem financováno škodovkou. Koncesionáři v dnešní době žijou z ruky do huby a zvláště tady v našem kraji. Bych se hodně divil, aby ještě měli ze svého stavět nové stodoly.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 2. Danek :

  Jirka: Tyto přestavby si realizuje prodejce sám. Několikrát jsem se dostal k číslům o prodeji aut v nějakém autosalonu.(prostě kolik aut prodali třeba nějaký prodejce koncernu) a upřímně mě objem prodaných aut šokoval. A je třeba si připomenout ,že prodej vozidel i třeba s 0% rovná se další zisk v dalších letech na servise.A to o prodejcích v našem kraji to je taky klišé.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 3. Jirka :

  Danek:
  Šokoval pozitivně nebo negativně? To by mě zajímalo, protože spolupracuji s jedním importérem (pár let zpět několikrát po sobě importér č.1 v ČR) a mám možnost nahlížet do statistik prodaných vozů a ty čísla jsou víceméně na desítky kusů za měsíc (v našem kraji). Samozřejmě počty zvyšují reexporty do Polska a Slovenska. Jak jsem v rámci konkurenčního pozorování zpracovával účetní zprávy koncesionářů (i Vrány) v Havířově, tak ti vyloženě živoří. I když samozřejmě – účto je jedna věc, realita druhá.

  Co jsem se bavil v Karviné s prodejci, tak Hyundaie prodají i jednoho za den.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 4. Danek :

  Jirka: Pozitivně, upřímně ani prodej v desítkách kusu za měsíc se mi nejeví jako špatné číslo. Když si uvědomíte cenu vozidla. Nicméně si myslím, že prodejci v rámci MS kraje neumí marketingově zaujmout. Znám spoustu lidí co si bohužel s důvodů nižší ceny nebo služeb koupili vozidlo v malém městě v Čechách a to je špatně. Třeba porovnej marketing škodovky a Hyundai. Zamysli se a napiš na papír proč by sis koupil octavku a ne I30 a naopak.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: ? protoze rozdil 60.000?

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. kdojekdo :

  Prodejce dostane postupně bonus za kvalitu, z kterého částečně pokryje náklady na tuto přestavbu. Odměnou mu také bude prodloužení dealerské smlouvy o kterou by jinak přišel. Přestavby neschválených showroomů musí absolvovat všichni prodejci škodovek do 31.12.2015.
  Papírové účetnictví větších firem prodávajích hlavně automobily není a nikdy nemůže být odrazem jejího hospodaření a fungování, protože je specifické a jiné než mají běžné firmy z jiných odvětví.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.