Přístavba Autodomu Vrána

Stavba rozšíření autosalonu Škoda a Chevrolet je dokončena.

Související články


Komentáře

 1. valník :

  v popisku by bylo dobré vždy napsat alespoň o jaké město se jedná, ať to čtenáři nemusejí složitě vyhledávat na mapě či navigaci psané velice drobným písmem, děkuji

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Martin [msstavby.cz] :

  valník: Hned nad popiskem je uvedeno město…

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  martin [msstavby.cz]: on asi mysli nahledy na hlavni strance. tam to neni.
  valník: pokud vas zajima jen urcite mesto, je opravdu lepsi jit pres menu napravo (Lokality) a tim si clanky „profiltrovat“

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. PetrP :

  Zajímavé, že tam bude i Chevrolet… Ten ve Vítkovicích na proti ředitelství byl otevřen jen několik měsíců od výstavby… A jakmile evropská divize Chevroletu sdělila, že tato značka od roku tuším 2016 v Evropě končí, autosalon je opuštěný… Ale tady v tomto možná bude jen servis těch vozidel…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Jirka :

  Chevrolet je v Havířově naproti TIX Expresu ne (mezi Remix Clubem/STK a Chara Pneu)… Autodům Vrána je až dále u Benziny.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  http://www.autodum-vrana.cz/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Ondřej :

  Krása, jde vidět že škoda má své předpisy jak salony stavět, takové frenčízy, stejných v kraji jsem už viděl mnoho. Velmi povedený je i ten zeleně svítící vstup, celkově celá oblast se velice hezky rozvíjí a je to takový lehce industriální koutek. Případná přestavba/rekonstrukce nádraží s dopravním terminálem by danou oblast vyšperkovala. Ovšem jak už tady bylo několikrát psáno, zeleň, nevzhledné stromy a neurbanisticky špatně řešená výsadba stromů daným průmyslovým oblastem v celém našem kraji velmi ubírá na viditelnosti z cest, což je špatně.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Ondřej :

  Dnes jsem jel kolem a viděl, že se daný lesík ještě mnohem více prosvětlil a zviditelnil, Thumbs up! :) Zřejmě někdo z magistrátu tuto stránku čte a inspiruje se. Dále bych chtěl vychválit zviditelnění železničního koridoru cestou ke globusu. Oceňuji jakoukoliv renovaci zeleně jak už podél železnic a nebo podél silnic!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.