Primátor obhajuje rozšíření VTPO

Obyvatelé lokalit přilehlých k plánovanému rozšíření nejsou zrovna nadšení myšlenkou rozšíření Vědecko-technologického parku Ostrava.

„Když jsme se sem stěhovali, počítali jsme s tím, že se v sousedství našeho domu bude něco stavět. Předpokládalo se, že půjde o rodinnou zástavbu. Je mi to hrozně líto za všechny, co tady bydlíme, ale i spoustu dalších lidí, kteří se sem z celé Poruby jezdí rekreovat, že se tak pěkné místo promění zase v beton. Jezdí sem školy, školky, rodiny s dětmi, cyklisté, vyznavači joggingu. Je to hrozná škoda,“ míní čtenářka, která si nepřála zveřejnit své jméno. Bydlí kousek od oblíbené restaurace Myslivna. Právě v této lokalitě by měly vyrůst další budovy sloužící vědě a výzkumu.

celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.