Revitalizace sídliště Dlouhá v Novém Jičíně

Na sídlišti Dlouhá v Novém Jičíně, známém také jako sídliště Máj, byly v rámci revitalizace vybudovány nové chodníky, schodiště, zábradlí a veřejné osvětlení. Nezapomnělo se ale ani na děti. Pro ty vznikla hned dvě nová dětská hřiště. Zatímco jedno je určeno pro děti starší, jež v prostoru v námořnickém stylu mohou využít například maják či obří loď, to druhé je určeno dětem menším. Ke svým hrám tam mají k dispozici houpačky, malou prolézačku či nové pískoviště. Všechny hrací prvky a lavičky na obou hřištích pojí skutečnost, že jsou ze dřeva.

celý článek: denik.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.