Podpořte renovaci Čajovny na Rynku

Čajovna na Rynku, jenž se nachází v centru Ostravy, neodmyslitelně patří ke kulturnímu a společenskému životu města. Čajovna nyní po pěti letech chystá rekonstrukci, kterou můžete podpořit i vy.

Provozování čajovny není výdělečný byznys. Rynek si na sebe jakž takž vydělá, ale na větší investice už to není. Proto jsme se rozhodli na část nákladů za rekonstrukci uspořádat veřejnou sbírku. Budeme měnit okna, všude vymalujeme, opravíme záchody, předěláme hlavní místnost, pořídíme nový nábytek, a pokud se zadaří, koupíme i dataprojektor pro pořádání filmových večerů. Zkrátka čím víc přispějete, tím víc Rynek vytuníme.

Chceme, aby Rynek zůstal přesně tím, proč si ho naši hosté oblíbili – relaxační zónou, kde si odpočinou, pobaví se a poznají fajn lidi. Za těch 5 let už čajovna značně zestárla. Aby nepřipomínala brloh bezdomovců, musíme ji v lednu na celý měsíc zavřít a kompletně zrekonstruovat.

Projekt můžete podpořit na Startovači ZDE.

Více zde: Čajovna na Rynku

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.