Petřvald resort

Lokalita:
Město Petřvald je součástí okresu Karviná, jenž leží ve slezské části severní Moravy. Povrch je mírně zvlněný, bez nápadných hor a terénních hran. Průměrná nadmořská výška je 265 m. Podnebí lze řadit do mírného pásu a je mírně kontinentální.

Umístění projektu Petřvald resort je naprosto ideální, leží mezi ulicemi Topolová a Bužkovská a je v klidném a tichém místě zcela mimo centrum města. Jedná se o mírný svah, který lemují na okrajích zástavba starších RD a lesy. Unikátní umístění dává zapomenout na to, že se nacházíte jen pár minut od rušných měst.

O projektu:
V rámci projektu Petřvald resort nabízíme výstavbu na klíč 7. rodinných cihlových domů, moderních bungalovů v široké škále typových variant z katalogu domů Altabix. Nabídku domů naleznete ZDE. Součástí každého domu je garáž, vytápění pomocí úsporného tepelného čerpadla. Každý dům bude zvenčí řešen jinými barevnými detaily. K domům bude vybudována nová příjezdová asfaltová komunikace. K výběru jsou parcely o velikostech 1.089-1.619m2.

Harmonogram:
prosinec 2010
schválené Územní rozhodnutí a projekt zasítování pozemků

duben – květen 2011
výstavba inženýrských sítí

červen 2011
zahájení výstavby RD

listopad 2011
dokončení výstavby, kolaudace, vybudování příjezdové komunikace

ova

ova

ova


Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.