Petřvald resort

Lokalita:
Město Petřvald je součástí okresu Karviná, jenž leží ve slezské části severní Moravy. Povrch je mírně zvlněný, bez nápadných hor a terénních hran. Průměrná nadmořská výška je 265 m. Podnebí lze řadit do mírného pásu a je mírně kontinentální.

Umístění projektu Petřvald resort je naprosto ideální, leží mezi ulicemi Topolová a Bužkovská a je v klidném a tichém místě zcela mimo centrum města. Jedná se o mírný svah, který lemují na okrajích zástavba starších RD a lesy. Unikátní umístění dává zapomenout na to, že se nacházíte jen pár minut od rušných měst.

O projektu:
V rámci projektu Petřvald resort nabízíme výstavbu na klíč 7. rodinných cihlových domů, moderních bungalovů v široké škále typových variant z katalogu domů Altabix. Nabídku domů naleznete ZDE. Součástí každého domu je garáž, vytápění pomocí úsporného tepelného čerpadla. Každý dům bude zvenčí řešen jinými barevnými detaily. K domům bude vybudována nová příjezdová asfaltová komunikace. K výběru jsou parcely o velikostech 1.089-1.619m2.

Harmonogram:
prosinec 2010
schválené Územní rozhodnutí a projekt zasítování pozemků

duben – květen 2011
výstavba inženýrských sítí

červen 2011
zahájení výstavby RD

listopad 2011
dokončení výstavby, kolaudace, vybudování příjezdové komunikace

ova

ova

ova


Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.