Residence Žárovec Čeladná

ova

Původní objekt Žárovce byl postaven ve dvacátých letech minulého století jako bytový dům pro zaměstnance textilní továrny v Čeladné. Zhruba před třiceti lety prošel generální opravou a dále sloužil obyvatelům Čeladné k bydlení. Dnes již není tento objekt využíván a bude zbourán. Na jeho místě vyroste nový dům s bytovými jednotkami, kancelářemi a obchodními prostory podle návrhu renomovaného projekčního ateliéru KANIA.

Byty v domě jsou řešeny jako prostorné jedno-, dvou-, tří- a čtyřpokojové. Největší apartmány nabízí užitnou plochu až 120 metrů čtverečních, většina bytů má balkon nebo terasu. Do skončení výstavby lze byty libovolně spojovat a měnit jejich dispozice. Ke každému bytu náleží jedno až dvě parkovací místa v přízemní garáži.

ova

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.