Penny market Dobrá

Informace k záměru výstavby Penny marketu v Dobré u Frýdku-Místku.

penny dobra

Související články


Komentáře

 1. Marek :

  To vůbec!!! Ať jdou někam!!!!

  Thumb up 1 Thumb down 3
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  Marek: pokud tam lidi nebudou nakupovat, jiste pujdou jinam

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. Marek :

  Hynek [msstavby.cz]:

  Těžko ho postaví a pak teprve uvidí, jestli tam budou lidi chodit nakupovat či nikoliv a pak ho případně zbourají… Ještě nedávno jsem si pochvaloval, jak se tady hezky rozvíjí maloobchod, došlo k oživení hlavní silnice místními živnostníky a najednou tady chce zase Peny Market…

  Thumb up 0 Thumb down 3
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Marek: ja ti rozumim, tohle je klasicka schizofrenie co se tyce obchodu. „nic takoveho tu nechceme“ vs plne parkoviste, jakmile to otevrou.

  ja jen komentuju, ze to penny nikdo jiny nevypudi, nez dlouhodobe mizerne financni vysledky. a pokud stavajici zivnostnici budou mit treba lepsi zeleninu, domaci pecivo, maso od mistniho reznika apod. tak maji sanci normalne fungovat a jeste za nima budou lidi jezdit i mimo spadovou oblast. analogicky pokud stavajici zivnostnik jen premistuje zbozi z makra do sveho regalu, pak bude mit zrejme smulu.

  Thumb up 11 Thumb down 0
 5. Petr Salamon :

  Šel by se mnou někdo z Dobré do petice?

  Thumb up 1 Thumb down 5
 6. Jiří Štec :

  To Petr Salamon: Já bych šel, chci aby se u nás rozvíjel maloobchod a ne tyhle monstra…

  Thumb up 1 Thumb down 4
 7. Vítězslav Pantlík :

  tak uděláme referendum a tím se zjistí co občané chtějí, jestli chtějí takový obchod nebo jim stačí večerky a supermarkety 5 km ve Frýdku …

  Thumb up 0 Thumb down 1
 8. David Velčovský :

  Taky souhlasím s podporou maloobchodů a k petici se určitě připojím. Však Peťo víš kde bydlím.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 9. aldik :

  Jiří Štec: Však Penny taky spadá do kategorie maloobchodu, velkoobchod je třeba Makro ;-) A lepší řetězec (klidně Hrušku nebo COOP), než malou ušmudlanou večerku s nic moc výběrem a vysokými cenami (a mnohdy bez přijímání plat.karet).

  Thumb up 5 Thumb down 1
 10. Jaryn :

  Buďte rádi že v takovém zapadákově bude konečně něco kde dá nakoupit. Hruška je hnus a ti prodejci okolo tam nakupují jen Babky a nebo u ťamancu blázni. Super Fandím Penny a věřím že budpu mít mnoho zákazníků se mnou mohou počítat. A na závěr konečně se nebude.muset do Alberta a nebo Tesca.

  Thumb up 2 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.