Obchodní centrum Dobrá

V obci Dobrá byla zahájena stavba obchodního centra.

Fotografii ze zahájení prací zaslal čtenář. Děkujeme!

Situace plánované stavby

Související články


Komentáře

 1. Brzda :

  No, tak hlavně by to chtělo urychleně postavit přilehlou okružní křižovatku…..

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. Zdeněk Mikoláš :

  Pokud kromě okružní křižovatky bude kolem OC vybudován chodník z Dobré a od Malých Nošovic (přes most), pak to bude skvělé. Doufám, že u OC v Dobré bude zřízená autobusová zastávka pro místní dopravu (linky 303, 313) a regionální linky autobusů směrem na Nošovice, Vojkovice, Pazderna a Dobrá. Potom OC bude mít skvělý přínos pro nemotorizované občany z Dobré a okolních obcí. Naproti OC je čerpací stanice, vedle OC autoservis a je zde místo pro další investice do různých služeb. To by byl přínos pro občany Dobré a okolí, protože dosud nesou jen dopady průmyslových investic v nedaleké zóně.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Lenka :

  Pevně doufám, že u obchodního centra vznikne autobusová zastávka pro místní, ale i dálkové autobusy a popřípadě časem i chodník.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Milan :

  Doufejme, že to je promyšlená investice, ve smyslu jak píše pan Mikoláš. Jinak je to jenom výkřik, který ještě zahustí dopravu, připraví problémy řidičům i chodcům a vytvoří další nebezpečné místo.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.