Parkovací plochy Bedřicha Václavka

Kolem rekonstruovaného objektu garáží s hřištěm vznikají nové parkovací plochy. Ke stejné úpravě parkování již dříve došlo ve vedlejším dvoře Vlasty Vlasákové.

Související články


Komentáře

 1. Oxygens :

  Temer po 3 letech od rekonstrukce hriste a garazi se dostalo i na parkovaci mista, kdyz uz to tak planovali mohli to udelat najednou – neb pokacet stromy ktere byly kolem parkoviste jim trvalo 1 den, tusim, ze to bylo v zari 2013, pak udelali vykopy do hloubky min.6 metru kolem celeho parkoviste a nasledne se nic 3 mesice nedelo.. (pry smluvni problem), pak prisla zima a rekonstrukce zapocala az na jare 2014.. nicmene celou zimu kupy hliny a bince.. a v r.2017 konecne i venkovni parkovaci mista, ktera snad mistu pomohou, kdyz uz tam nejsou ty stromy.. ale meni se to v betonovou dzungli.. uprimne mi uz neni lito, ze uz tam nebydlime:-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  Oxygens: a jak jinak bys ty pakrovačky vyřešil ty? Jediná jiná možnst by byla udělat pořádné podzemní parkoviště a ve dvoře mohlo byt jen hřiště a travník, ale to by taky stálo jiné money

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Oxygens: Upřímně, ono mohlo být kromě bezdomovce co skončil pod mostem někdy někomu líto, že už tam nebydlí? :DD

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Oxygens :

  No ono chapu, ze stromy musely jit pryc, ale mohly tam byt jeste min.ty 3 mesice – narazim na ten nesoudlad, kdy v dobe, kdy jim to pocasi dovolilo nedelali nic a pak je blokla zima – ale vzhledem k tomu, ze je tento postup velmi casty – urcite k tomu meli zavazne duvody. A kdyz uz to tedy v cervnu 2014 dokoncili, tak by tam tato parkovaci mista meli udelat naraz a 2,5 roku by se tam lepe parkovalo, ten naklad proti rekonstrukci celeho parkovaciho objektu a hriste by uz byl zajiste zlomkovy.
  A co se tyka bezdomovce – i takovi lide jsou, co jsou radi za obecni byt s najmem 50 Kc/m2.. a ano je to sidliste, ale porad dost blizko k lesu, na MHD, do skoly apod.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. J. :

  Bohužel aut je v lokalitě přespříliš a parkují všude, včetně chodníků… Pravidla jsou porušována neustále. Na jedné straně to možná problém zmírní, zároveň bych byl pro větší regulaci parkování. Tento stav je neúnosný. Musí být jednoznačně řečeno, že vlastnictví auta s sebou nese i zodpovědnost a zvýšené finanční nároky i na parkování. Je mi líto, že zeleně ubývá.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.