Organica – foto z výstavby

Aktuální fotografie zemních prací v projektu novostavby administrativní budovy Organica na Karolině.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články

Komentáře

  • adamous 27.10.2021  ●  10:16

    Na tomhle projektu je zajimave, ze kdyz je 100% jistota pronajmu, jak jde najednou v Ostrave vsechno rychle.

    To se mi líbí 25 To se mi nelíbí 0
  • Tom 27.10.2021  ●  11:38

    adamous: To je přesně důvod,proč se staví v Praze. Developer potřebuje jistotu pronájmu. Zvýšení cen bytů by mohlo vést k většímu stavebenimu boomu v bytové výstavbě, jinak se to developerům nevyplatí. Bohužel to znamená vysokou cenu pro kupujícího,což je druhá stránka věci. Mimochodem Bionica vypadá na vizualizacích velmi hezky.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 1
  • balde 27.10.2021  ●  13:35

    jj vypadá to, že už konečně ceny v Ostravě vystoupali dost na to, aby se začalo ve větším stavět.

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 1
  • Fanda 27.10.2021  ●  18:03

    adamous:Jistota pronájmu není nikdy 100%, ale je zajímavé sledovat, že o Ostravu je skutečně zájem.Jen ten Jindřich se tomu trochu vymyká.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • balde 27.10.2021  ●  18:33

    Fanda: na Jindříchu, asi čekají, až přijede princ na bílém koni :D

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Johnny 28.10.2021  ●  01:13

    Fanda: adamous:
    Jedna věc je jistota pronájmu, druhá věc je jistota prodeje. V obou případech ale záruka developerovi zároveň znamená nulový tlak na výslednou kvalitu provedení – stačí udělat hezké vizualizace a je ruka v rukávě, proč tedy na realizaci nešetřit? Typickým příkladem je nová bytová výstavba na Karolině. Nejvíc lowcostové provedení údajně „luxusních“ bytů za přemrštěné ceny…

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 0
  • Mx 28.10.2021  ●  07:14

    Johnny: Vizualizace jsou zde velkým problémem. Nicméně na nové Karolíně šla podle mého názoru s posledními domy sice kvalita docela dolů, ale předtím to bylo myslím si velice slušné včetně nápaditých domů přímo na náměstí. Mne tam spíše nyní mrzí naprosto promrhaná historická šance udělat kvalitní spojení k divadlu, budoucímu zázemí sportu ap. – ta nová propojovací ulice je hnusná sídlištní cesta lemovaná pěknými domy.

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 0
  • vojta 10.12.2021  ●  19:19

    První jeřáb už je na místě

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Veronika 03.01.2022  ●  13:01

    Prosím, jaká stavební firma toto realizuje? Děkuji

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • NPete 03.01.2022  ●  23:26

    Společnost Contera

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Archerr 04.01.2022  ●  07:37

    NPete: contera je developer, ptá se na stavební firmu.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • rasta 04.01.2022  ●  07:41

    Veronika: Metrostav

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Veronika 09.03.2022  ●  12:31

    rasta: Děkuji

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.