Opuštěný skelet na Fifejdách ožívá

Dlouhou dobu netknutý skelet stavby na sídlišti FIfejdy opět vykazuje stavební aktivitu. Vzniká zde prodejna potravin.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  Hruška, nebo vietnamci? Na cokoliv většího je to malé. Navíc bez parkoviště pro zákazníky.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Kubaiss :

  Akorát ty termíny na stav. povolení? Nejsou trochu už propadlé?

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. Meghan :

  aldik: Hruška je pár desítek metrů odtud na ul. Hornopolní, spíš půjde o nějakou večerku.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Adam01 :

  I kdyby to měl být obyčejný ťaman, je to furt lepší než ten opuštěný skelet plný odpadků a náletové zeleně, kde se sem tam scházela všelijaká individua. Na druhou stranu se obávám, že se toto místo brzy stane oblíbeným místem pro trávení času alkoholiků,atd., jako u sousedního obchodu….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Adam01 :

  Jinak jsem velmi rád za to, že se s tím konečně něco děje. Už sem si myslel, že tam nakonec nic nevznikne a bude z toho něco podobného, co bylo doteď z našeho slavného skeletu. Sice nevím proč potraviny, když kolem dokola máme hrušku, ťamana, několik večerek…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Paulo :

  Ja teda cucim že se do toho někdo pustil. U toho skeletu jsem v lednu stál a to jak tam chcala voda, vsude ležel sníh a bylo to totálně podmáčené…tak sic beton vydrží mnoho, ale železné spojky panelů zas tolik ne… tyvole! 🙉🙉 Snad to nebude mít patro, to by už bylo doslova o život..

  Thumb up 2 Thumb down 1
 7. Adam01 :

  Paulo : Bohužel bude mít…

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.