Oprava vymletého chodníku v centru Ostravy

Chodník podél řeky Ostravice v centru Ostravy se po několika letech dočká opravy…

zdroj: ostrava.cz
zdroj foto: diskuze na webu

Související články


Komentáře

 1. Tom :

  Snad tam nalijou asfalt. Sice esteticky to bude hnus, ale nevezme to pryč první přebytečný metr vody v řece. Po kamenech se špatně chodí s tenčíma podrážkama, natož běhá, tak jsou pak vychozené chodníčky vedle a cyklisti, kterým nestačí stezky na obou stranách řeky, to taky brzo vymetou. Slibuju, že pokud to zalijou, nebudu už běhat po cyklostezce
  …možná :)

  Thumb up 3 Thumb down 6
 2. Crazym :

  A že jim to trvalo :-) Ale nejásejme předčasně, taky to může dopadnout tak, že když se zadaří, letos to za draho opraví a jarní voda roku 2019 to opět zreguluje :-)
  Nějak už si nepamatuji kdy jsem ty fotky dělal ale odhaduji jaro 2013 nebo 2014 podle svého starého araba co už dávno nemám :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Garaznik :

  Ty vole a co cekali, ze se s tim chodnikem stane? Tohle bylo jasne uz hned po otevreni, kdyz jsem to videl…sterk. Vedle reky, ktera je pravidelne kazdy rok vylita.

  Thumb up 12 Thumb down 2
 4. Xavier :

  Garaznik: Problém je v tom, že asi nečekali nic, protože ti naší radní z Ostravaka na radnici MOaP jsou pravděpodobně stejně vymletí jako ten chodník.
  A občané by neměli být tak blbí a očekávat, že se něco bude opravovat rok po komunálkách! Proč si to nechali na rok 2018 je snad jasné :-D

  Thumb up 18 Thumb down 1
 5. Dříč :

  A bude vymletý zase! To je přece ptákovina!

  Thumb up 1 Thumb down 1
 6. Dříč :

  Asfalt je podemletý hned! Dlažba taky. Tam nepomůže nic. Vybetonovat? Příšerně nákladné a musíte dělat po deskách a mezi nimi dilatace, přičemž se zase i ty desky různě pozvedávají. Prostě stavět v korytě řeky je nesmysl :D

  Thumb up 7 Thumb down 3
 7. Xavier :

  Dříč: A co ten kameny zpevněný břeh na některých místech, např. u splavu kousek od radnice (https://goo.gl/LJhd7R)? Jak to, že se drží už několik let, ačkoliv voda stoupla už mnohokrát? Jako já se v tom nevyznám, je to jen otázka – ale podle všeho to nějak jde :-)

  Thumb up 4 Thumb down 0
 8. Michal :

  Tam především nikdy žádný chodník být neměl. A ještě k tomu tam vysazovat stromy – další capina.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 9. Marián Kyral :

  Dříč: Prostě stavět v korytě řeky je nesmysl :D

  Ani mostní pilíře? :-D

  Thumb up 2 Thumb down 4
 10. robert :

  Xavier:
  až na to, že tento projekt byl vytvořený magistrátem…

  Thumb up 1 Thumb down 2
 11. robert :

  Xavier:
  a proč si to nechávali na 2018 je snadné – doteď vedli soudní spor o technické provedení prací a reklamaci.

  100 fake článků před čekými prezidentskými volbami si v průměru přečetlo 88 Čechů. 100 fake článků před finskými prezidentkými volbami si přečetli v průměru dva Fini……

  Thumb up 3 Thumb down 2
 12. Xavier :

  robert: A co ten „úřad městského obvodu MOaP“ ve zveřejněném textu? Tož ale je-li to projekt magistrátu, tak se za svůj původní příspěvek omlouvám a dodávám, že tehdejší koalice ČSSD a ODS byla zřejmě taky řádně vymletá! :-D
  Nicméně, tezi o Ostravakovi neodvolám, protože to hnutí je vymleto tak či onak :-D

  Thumb up 1 Thumb down 0
 13. PetrBD :

  Když jsem se před 4 lety písemně dotazoval magistrátu, jestli s tím chodníkem budou něco dělat, tak mi odpověděli, že nemůžou dělat vůbec nic, jelikož je ve správě Povodí Odry. Znamená to tedy, že se konečně spolu domluvili?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. TomOva :

  Fajn nápad jak každý rok utratit obecní peníze… postavit chodník přímo vedle koryta řeky… každé zvýšení hladiny ho odnese do Polska. Bravo Ostravo !!!

  Thumb up 0 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.