OC Rotunda – otevřeno

I když po střeše ještě poskakují dělníci tak je už téměř vše otevřeno. V Lidlu si budete připadat jako v lese, je zde kavárna i lékárna a nejblíže k autobusovému nádraží bude rychlé občerstvení.

Související články


Komentáře

 1. nototo :

  Divím se, že ještě někdo v této době tyto uživatelsky nijak atraktivní kýče s obřími parkovišti povoluje, za mě palec dolů. Asi bude třeba ještě počkat, až staré kádry vymřou. Toto Havířov nijak nepozvedne.

  Thumb up 9 Thumb down 0
 2. thvari :

  nototo: připomíná mi to USA. tam to v městěch, kde jsem žil, taky bylo všechno rozházeno v přesně takových nevzhledných nákupních střediscích na výpadovkách :-/ takže nejen u nás trpíme nekvalitou…

  Thumb up 3 Thumb down 1
 3. nototo :

  thvari: Nevím, kde jste přesně žil, ale nedělám si iluze, leccos jsem už taky viděl, ale prostě mi to hlava nebere, nejsme v roce 1995, ale 2016, a podobných odpudivých center máme třeba jen v Ově dost (u Futura, např.). Beru nějaký Lidl se sedlovou střechou, ale toto? Přitom centrum Havířova působí dobře, a kdyby měli třeba moderní tramvaj, bylo by to v našich podmínkách rovnou velkoměsto. Jenže provinční myšlení s mottem „to stačí“ plodí podprůměrné nápady.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. honza :

  Mohlo být podzemní parkování a mnohem větší prostory pro volný pohyb lidí. Jenže náklady jsou na prvním místě. Karvinské nákupní centrum jako přes kopírák.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. LK :

  honza: přesně tohle mě taky hodně štve. Proč v dnešní době někdo povolí stavbu bez podzemního parkoviště? Tím odpadnou ošklivé plochy parkovišť, které jsou předimenzované a akorát brání vsakávání dešťové vody…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. Honza :

  Zpoplatnění
  http://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/u-rotundy-se-bude-za-parkovani-platit-20170630.html

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.