OC Rotunda – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby obchodního centra Rotunda v Havířově.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

havirov

havirov

havirov

havirov

Související články


Komentáře

 1. acdlcia [msstavby.cz] :

  Učiněný jed pro moje oční zažívače. Chvíli jsem uvažoval kde jsem tuto hromadu hnoje už viděl. Projektant do ní musel hrábnout opravdu hodně hluboko a na úplném dně této
  absolutní bídy našel toto:
  https://www.google.cz/maps/@49.5578122,17.7437364,3a,75y,320.24h,86.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1sF_ivHIpCrW_ryqEDH34krw!2e0!7i13312!8i6656
  Dámy a pánové Stop shop Hranice který tady stojí už pěknou řádku let (otevřeno 30.04.2008).

  Thumb up 9 Thumb down 4
 2. Rýša :

  acdlcia [msstavby.cz]: Podle mínusu, který jste dostal, se tahle šílenost zřejmě někomu líbí. Bože, jak hluboko jsme v době OC, které rostou jako houby po dešti, klesli.

  Thumb up 7 Thumb down 3
 3. Pavel :

  Rýša: skoro stejně jako před rokem 89 obchody jednota, jeden projekt, postaveno x-krát na každé vsi. Nyní je logika stejná, proč něco projektovat, když takto to stačí… A po pravdě, pokud je to přístřešek pro značky KIK (moda co vydrží tak rok), Deichmann (boty co vdrží tak rok) a další, tak se hraje o každou korunu a že to nebudou stavět jako Palladium je zřejmé. Druhá věc, jestli tam chce mít město něco takového, ale pokud příjmově stačí obyvatelé tak na výše uvedený sortiment, tak je logické, že ano. Je to jen o penězích…

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. patrik :

  kdy uz v havru postavi normalni oc neco jako projekt havirka.kazde vetsi i mensi mesto neco obdobneho ma.ostuda fakt

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. honza :

  Hlavní důvod Proč se zbouralo staré autobusové nádraží. Vše byla jen záminka pro prodej pozemků na výstavbu obchodního centra .

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Antonín :

  Celé autobusové nádraží je tragédie. Zajímaly by mě názory těch lidí, co tady rozdávají mínusy za kritiku této hrůzy. V Havířově bylo zastaveno tolik krásně urbanisticky řešených projektů. Je fakt že s urbanistikou jde Havířov z kopce počátkem 70. let, ale tak po 89. by člověk čekal, že vše se zlepší ale zatím se stavěly jen přídavné budky, plechové boudy odvážně nazývané „Obchodní Centra“ a tragické polystyrénové rekonstrukce. To je magistrát opravdu tak zkorumpovaný a je mu jedno jak město bude vypadat? Vedení je ostudou města a Havířovu přeji ať se nadále vylidňuje, jelikož kdo by chtěl bydlet vedle takových hrůz. Já už se tam vracet tedy nehodlám.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.