Komentáře

  • aldik 15.07.2016  ●  10:35

    Tam má být fakt Tesco, nebo jen tradičně něco prskl grafik ve Photoshopu za logo? :D Nic proti Tescu, mám ho radši než Kaufland, ale nevím zda bude mít úspěch hned vedle Kaufu.. Navíc potraviny bych dal blíž o něm nástupním ostrůvkům přilehlého AN.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1
  • MachRo 17.07.2016  ●  10:12

    Sklěněná fasáda, která jde vidět na vizualizaci z boku směrem od zastávek je již v těchto dnech obložená stejnými panely jako zbytek centra. Škoda! :(

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Honza 17.07.2016  ●  14:49

    Celkově je vizualizace jiná. Například příjem zboží bude řešen poměrně složitěji než je na vizualizacích. Loga nájemců jsou podle mě pouze na vizualizaci. Neboť všechny použité obchody v Havířově již jsou. Očekávám spíše Sportisimo, Pepco, domácí potřeby Orion, … popřípadě méně reálné C&A, … Tyto obchody v nákupních parcích bývají a v Havířově ještě nejsou.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Honza 22.07.2016  ●  14:03

    Havířov se snaží překonat rekord, co nejvíc velkoobchodů na vymirající počet důchodců :-D …tlačí je čas no :-D …

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 1
  • Honza.Z 22.07.2016  ●  16:25

    Neco podobneho je v Cadci – nepotesi, neurazi. Ale v Hav. to bude urcite ostuda jako obvykle …

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • pp 23.07.2016  ●  08:47

    Jak pěkně to skladiště pojmenovali – ROTUNDA – asi kvůli té nepřístupné kulaté budově co tam je.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • D. Besta 05.08.2016  ●  09:01

    Sračka maximální. To si Havířov nezaslouží alespoň jedno nákupní centrum, které bude vypadat k světu? Třeba obrovské parkoviště k ničemu -resp. pouze k tomu,aby se voda zase neměla kde zasakovat… Proč tam město nevyžadovalo podzemní garáže, jak je tomu všude jinde… Postavit, zaplácat betonem a asfaltem a po nás potopa. Jinak chci vidět jaké neskutečné problémy budou při příjezdu a odjezdu na toto místo, protože už teď je to o krk…

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 0
  • honza 30.10.2016  ●  20:53

    D. Besta : Když ty pozemky prodalo město tak levně . Podzemní parkování by měl být stavební standart V zimně lepší na údržbu a bylo by více místa pro volná prostranství a volný pohyb lidi .

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • monca 19.11.2016  ●  17:39

    A kdy tam bude pepco? kdy se bude otevirat?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • K. SZMEKOVÁ 20.11.2016  ●  21:37

    NEDÁ SE NIC DĚLAT, BUDEME MUSET JEZDIT DÁL DO PETŘVALDU DO PENY.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 21.11.2016  ●  12:49

    K. SZMEKOVÁ: Zasekl se Vam na klavesnici caps-lock … ??

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.